Xbox 360 Two Worlds
Renovované
Xbox 360 Two Worlds
Xbox 360 Two Worlds
Xbox 360 Two Worlds
Xbox 360 Two Worlds
Xbox 360 Two Worlds

Xbox 360 Two Worlds

5,99 EUR
Skladom 2 ks
Doprava
Parametre
Po celej SR:pozajtra

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód001510VýrobcaTopWare InteractiveZáruka24 mesiacov
Stav: Renovované
vynovené Naše hry sú odborne vyčistené, otestované a na nerozoznanie od nových. Kliknutím sem zistíte viac.

Hra na Xbox 360

Jazyk hry: Angličtina

vyskúšané Check_mark otestované Check_mark


Je tomu už dávno, keď bol Aziraal, boh vojny, zabitý v strašnej bitke a svet sa zmenil. Orkská horda stratila svojho duchovného vodcu a musela sa stiahnuť do južných pustín. Teraz, po tisíckach rokov, je miesto Aziraalova hrobu stále neznáme.

Ostatné bohovia ho starostlivo tají a neodvažujú sa zveriť také tajomstvo obyčajným smrteľníkom. Krehký mier medzi civilizovanými rasami a hordami sa však náhle ocitol v stávke. Keď trpasličí ťažobné expedície objavila staroveký chrám zasvätený nepojmenovanému božstvu, najsilnejšie frakcie sveta v tom uzreli možnú stopu vedúcu k miestu Aziraalova odpočinku. Započala tichá vojna, ktorá onedlho zapáli plameň, ktorý povedie ku svätej krížovej výprave orkov. Skutočné nebezpečenstvo však číha niekde inde. Zemou sa ticho zakrádajú nevyspytateľná nákaza, ktorá snuje tajné sprisahanie rozsievajúci strach a skazu. Hráč, skúsený lovec odmien, sa vydáva na vojnovú cestu proti záhadné sile, ktoré bude musieť porozumieť, ak bude chcieť prežiť. Two Worlds kombinuje neobyčajne dynamický a sofistikovaný súbojový systém so slobodou pohybu a presahuje medze, ktoré sa dosiahli v ostatných hrách tohto žánru.

Aby hra upútala pozornosť širokej verejnosti, bude komplexnosti dosiahnuté predovšetkým pomocou mnohých rozmanitých a zmysluplných volieb, zatiaľ čo užívateľské rozhranie bude zjednodušené. Každý hráč si bude môcť nájsť vlastný spôsob, ako sa vysporiadať s výzvami, ako riešiť problémy a plniť úlohy, a podľa výsledkov svojich činov bude odmeňovaný rôznymi frakciami. Než sa vám podarí splniť hlavnú úlohu, zažijete zaiste tú nejpamětihodnější cestu svojho života.

VěkUSK12
Jazyk hryAngličtina, Němčina
Typ hryFantasy, RPG
VýrobceTopWare Interactive
Datum vydání09.05.2007
Online multiplayer1 - 8 hráčů
Záruka24 mesiacov
Popis
/*