Renovované hry

- Renovované hry -

Ponúkané renovované hry vyberáme zo širokej ponuky od našich zahraničných dodávateľov, napr. z výstav alebo vybraných aukcií. Vybrané hry starostlivo kontrolujeme, čistíme a až po dôkladných záťažových testoch púšťame do predaja.

HTB1i38-JX

Od Tetrisu až po GTA 9

Máme prehľad o každom jednotlivom kuse, ktorý ponúkame. Vďaka skúsenostiam nášho nákupného oddelenia sme schopní zabezpečiť široký výber hier od čerstvých noviniek až po dnes už vzácne klasickej hry na Playstation 1, Xbox Classic nebo Nintendo DS.

 

Kam sa hrabe plastika

Herné disky čistíme pomocou špeciálnych prístrojov navrhnutých v USA, vďaka ktorým aj tie najstaršie, cez dvadsať rokov staré hry, vyzerajú a fungujú ako nové. Rovnako ako na úplne nové tituly aj na takto obnovenej hry sa nebojíme poskytnúť plnohodnotnú dvojročnú záruku. Vyčistené hry dávame späť do originálnych krabičiek a spolu s prebaly je balíme do špeciálnej fólie. Náš tovar je tak vhodný aj ako darček. Pri špeciálnych edícií kontrolujeme dostupnosť a stav všetkého fyzického bonusového materiálu. Tieto informácie uvádzame v popisoch daných hier.
/*