Xbox 360 Diablo 3
Renovované
Xbox 360 Diablo 3
Xbox 360 Diablo 3
Xbox 360 Diablo 3
Xbox 360 Diablo 3
Xbox 360 Diablo 3

Xbox 360 Diablo 3

7,99 EUR
Skladom > 3 ks
Doprava
Parametre
Po celej SR:v pondelok

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód001526VýrobcaBlizzardZáruka24 mesiacov
Stav: Renovované
vynovené Naše hry sú odborne vyčistené, otestované a na nerozoznanie od nových. Kliknutím sem zistíte viac.

Hra na Xbox 360

Jazyk hry: Angličtina

vyskúšané Check_mark otestované Check_mark


Diablo 3 je tretím pokračovaním akčného RPG, ktoré prvýkrát uzrelo svetlo sveta na konci roka 1996 a zožalo veľký úspech. Za titulom stojí obľúbený Blizzard Entertainment, ktorý trojku vyvíja od roku 2005.

Hra prešla do 3D vyobrazenia, ale na základe priania mnohých fanúšikov série nie je umožnené rotovať kamerou - povolené je len zoomovanie. Hra si tak zachovala pevnú izometrickej pohľad tretej osoby vznášajúce sa pod uhlom nad bojiskom, rovnako ako poznáme z predchádzajúcich dvoch dielov.

Príbeh je opäť usadený do sveta Sanctuary, na ktorý dopadla kométa. Fanúšikom dobre známa postava mága Deckarda Caina je možno jednou z prvých obetí narastajúceho zla. Formuje sa nový nepriateľ a my sa vraciame späť na staré miesta, ako je dedina Tristram. Čakajú nás aj nové lokácie a predovšetkým nové úlohy. Vytvoríte si hrdinu z piatich odlišných tried, ako sú: Wizard, Witch Doctor, Demon Hunter, Barbarian a Monk. Každý je vybavený radom kúziel a schopností. Ako jeden z hrdinov budeme rozpletať epický príbeh a zapojíme sa do ľútych bojov s hordami monštier. Budeme vylepšovať svoje vlastnosti a rozvíjať je v úplne prepracovanom a vylepšenom "RPG stromu".

VěkUSK16
Jazyk hryAngličtina, Němčina
Typ hryDiablovka, Fantasy, Mlátička, RPG
VýrobceBlizzard
Datum vydání03.09.2013
Offline multiplayerCo-op, Shared-screen, Více než 2 hráči
Online multiplayer1-4 hráči
Záruka24 mesiacov
Popis
/*