Xbox 360 Stranglehold
Renovované
Xbox 360 Stranglehold
Xbox 360 Stranglehold
Xbox 360 Stranglehold
Xbox 360 Stranglehold
Xbox 360 Stranglehold

Xbox 360 Stranglehold

3,99 EUR
Skladom 3 ks
Doprava
Parametre
Po celej SR:v pondelok

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód014710VýrobcaMidwayZáruka24 mesiacov
Stav: Renovované
vynovené Naše hry sú odborne vyčistené, otestované a na nerozoznanie od nových. Kliknutím sem zistíte viac.

Hra na Xbox 360

Jazyk hry: Angličtina

vyskúšané Check_mark otestované Check_mark


Hlavným hrdinom hry je, rovnako ako v trháku Hard Boiled, inšpektor Tequila, ktorému v hre prepožičal hlas, podobu i všetky pohyby známy herec Chow Yun-Fat (rovnako ako vo filme). Príbeh tentoraz zavedie inšpektora Tequilu do Chicaga a Hong-Kongu, čo sú dve hlavné herné lokácie, ktoré vďaka použitej Unreal 3 engine technológií a fyzikálnemu enginu Havok ponúka nevídanú mieru interakcie, hlavne čo sa možnosti deštrukcie týka. Zničiť ide proste úplne všetko, respektíve ktorýkoľvek objekt v mieste, čo je základom celej vizuálnej show, ktorú hra predvádza.

Vizuálne atraktivitu hry však nemá na svedomí len detailná grafika, interaktívne prostredie, množstvo efektov ale aj sám John Woo, ktorý sa na vývoji hry podieľal hneď v niekoľkých oblastiach (scenár, choreografia, kamera). Skôr než hru pripomína dielo film s nepretržitou akciou, kde hlavný hrdina bez prerušenia vyprázdňuje zásobníky do nepriateľov, zatiaľ čo sa hojdá na lustrov, využíva pohybujúce sa objekty, skáče do priestorov, predvádza kotúle, alebo trebárs využíva zábradlie.

Čo sa samotného príbehu týka, ide ako zvyčajne o morálnu dilemu drsného policajta s krehkou dušou. Ruská mafia mu v Chicagu unesie ex-manželku. Tequila bude nútený vynaložiť obrovské úsilie na záchranu a zároveň si dávať pozor, aby pritom neprekročil hranice zákona.

VěkUSK18
Typ hryAkčné, Stealth akcia
VýrobceMidway
Datum vydání05.09.2007
Online multiplayer1 - 6 hráčů
Záruka24 mesiacov
Popis
/*