Xbox 360 Max Payne 3
Renovované
Xbox 360 Max Payne 3
Xbox 360 Max Payne 3
Xbox 360 Max Payne 3
Xbox 360 Max Payne 3
Xbox 360 Max Payne 3

Xbox 360 Max Payne 3

8,99 EUR
Skladom > 3 ks
Doprava
Parametre
Osobne v Plzni:dnesPo celej SR:v pondelok

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód000686VýrobcaRockstar GamesZáruka24 mesiacov
Stav: Renovované
vynovené Naše hry sú odborne vyčistené, otestované a na nerozoznanie od nových. Kliknutím sem zistíte viac.

Hra na Xbox 360

Jazyk hry: Angličtina

vyskúšané Check_mark otestované Check_mark


Začíname novú kapitolu života Maxa Payna. Pripravte sa na úplne novo zasadený príbeh. Dvanásť rokov po udalostiach zo dvojky sa protagonista Max ocitá v Sao Paule v Brazílii. Práca je tu veľa, ale riziko je veľmi vysoké. Doháňajú ho vlastné myšlienky. Vražda a zrada sledujú každý jeho krok, a tak sa Max znovu ocitá sám uprostred neľútostného mesta, len so svojimi zbraňami a inštinkty. Zúfalo hľadá pravdu a cestu z toho všetkého von.

Max bude čeliť pouličné organizáciu, inak známe tiež ako Primeiro Comanda de Capital, ktorá vedie tvrdé obchody s drogami alebo niekoľkoročným unášaním detí a mládeže. Zločinci sú tu bežnou súčasťou dňa, rovnako ako skorumpovaní policajti. Rockstar Vancouver nasadila do hry RAGE engine, ktorý poháňa NaturalMotion Euphoria technológie, ktorá bola veľmi úspešná vo štvrtom pokračovaní Gran Theft Auto. Chod hry nebude už len typu kry sa, strieľaj a presuň sa, pretože Rockstar chce vyvinúť hru na vyššej úrovni ako predchádzajúce diely. Tvorcovia sa budú snažiť zachovať prvky bullet-time čo najlepšie. Nový diel prinesie aj veľa nových efektov i prvkov klasickej akcie.

Dočkáme sa teda zdokonalenie obľúbeného herného prvku bullet-time prvku. Prvá zmena sa objavila už v dvojke - nielen že sa verzia prvku posunula na 2.0, ale oproti pôvodnej verzii vymizlo spomalenie postavy pri aktivácii tejto vychytávky.

VěkUSK18
Jazyk hryAngličtina, Němčina
Typ hryAkčné, Legenda, Silný príbeh, Stealth akcia
VýrobceRockstar Games
Datum vydání15.05.2012
Online multiplayer1-16 hráčů
Záruka24 mesiacov
Popis
/*