Xbox 360 Skyrim The Elder Scrolls 5 (DE)
Akcia
Výpredaj
Renovované
Xbox 360 Skyrim The Elder Scrolls 5 (DE)
Xbox 360 Skyrim The Elder Scrolls 5 (DE)
Xbox 360 Skyrim The Elder Scrolls 5 (DE)
Xbox 360 Skyrim The Elder Scrolls 5 (DE)
Xbox 360 Skyrim The Elder Scrolls 5 (DE)

Xbox 360 Skyrim The Elder Scrolls 5 (DE)

3,99 EUR
Skladom > 3 ks
Doprava
Parametre
Osobne v Plzni:dnesPo celej SR:zajtra

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód001506VýrobcaBethesdaZáruka24 mesiacov
Stav: Renovované
vynovené Naše hry sú odborne vyčistené, otestované a na nerozoznanie od nových. Kliknutím sem zistíte viac.

Hra na Xbox 360

Jazyk hry: Nemčina

vyskúšané Check_mark otestované Check_mark


Marylandskej Bethesda Softworks otvára ďalšiu kapitolu veľmi úspešnej série The Elder Scrolls. Ide v poradí o piaty diel a vývojári sľubujú výborný herný zážitok a samostatne fungujúce svet.

The Elder Scrolls V: Skyrim nás zavádza do provincie Skyrim, ktorá je súčasťou obrovského sveta Tamriel. Rozkladá sa na severe a jej panorámu tvoria prevažne hory, sneh a rozvaliny starých pevnosťou. To ale nie je pre severanov žiadny problém. Horšie je, že bol starý kráľ zavraždený a nezanechal po sebe žiadneho dediča. Skyrim sa tak ocitol v pazúroch občianskej vojny. A ku všetkému sa vrátili Draci. Prastará stvorenia, ktorá zo zeme vyhnal ezoterický kruh elitných bojovníkov, zvaný The Blades. Poriadok po celé stáročia chránil rodovú líniu septima a zabezpečovalo mier a pokoj vo svete. Draci boli dlho preč, ale teraz sú späť, pretože The Blades už takmer neexistujú.

V starých knihách sa píše, že drakmi vyhnali takzvaní Dovakiin - zrodenci z draka, neskôr premenovaný na poriadok The Blades. Hra nie je priamym pokračovateľom Oblivionu, ale ľahko na neho poukazuje. Ubehlo 200 rokov od doby, kedy sa znovuobjavený dedič obetoval, aby zavrel brány Oblivionu. Po smrti posledného septima sa The Blades stiahli do ústrania a boli pomaly likvidovanie alebo umierali starobou. Bez zmysle nemali dôvod k existencii, a tak zanikli.

Veľa práce a neistá budúcnosť? To je presne ten pravý čas pre nášho hrdinu. Začíname opäť ako väzni bez spomienok na minulosť, to už ale nie je pre znalca hernej série nič nové. Dôležité je, že práve my sme posledným Dovakiinem - lovcom drakov. Vo vzduchu visí jedna stará legenda o návrate Alduin, severskej boha ničenia. Skyrimu sa začínajú šíriť zvesti o obrovskom drakovi, a tak nás osud zvedie dohromady s Esbernem, posledným zo starého poriadku the Blades. Ten sa stane našim radcom a mentorom.

Titul predstavuje všetko na čo sme od tejto série zvyknutí a snažia sa všetko doviesť zase o krok bližšie k dokonalosti.

VěkUSK16
Jazyk hryNěmčina
Typ hryFantasy, Legenda, Otvorený svet, RPG
VýrobceBethesda
Datum vydání11.11.2011
Online multiplayerne
Záruka24 mesiacov
Popis
/*