PS4 Far Cry Primal (CZ)
Renovované
PS4 Far Cry Primal (CZ)
PS4 Far Cry Primal (CZ)
PS4 Far Cry Primal (CZ)
PS4 Far Cry Primal (CZ)
PS4 Far Cry Primal (CZ)

PS4 Far Cry Primal (CZ)

11,99 EUR
Posledný kus skladom!
Doprava
Parametre
Osobne v Plzni:dnesPo celej SR:v pondelok

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód019498VýrobcaUBISOFTZáruka24 mesiacov
Stav: Renovované
vynovené Naše hry sú odborne vyčistené, otestované a na nerozoznanie od nových. Kliknutím sem zistíte viac.

Hra na PlayStation 4

Jazyk hry: Čeština

vyskúšané Check_mark otestované Check_mark


Vitajte v Dobe kamennej. Do časov, kedy Zem vládnu ohromní mamuty a smrtiace šabľozubé tigre. Do časov, kedy je svet extrémne nebezpečným miestom a kedy je každá minúta vášho života dobrodružstvom. Vitajte do časov, kedy je človek posledným článkom v potravinovom reťazci.

Ako posledný preživší z vašej loveckej skupiny sa naučíte mnohých schopnostiam. Vytvárať smrtiace zbrane, bez ktorých neprežijete ani deň. Odrážať divoké dravca, ktorí sa vás budú snažiť zožrať vo dne v noci. A hlavne prekabátiť nepriateľské kmene, áno aj v Dobe kamennej boli ľudia len ľuďmi. Zvládnete si vďaka všetkým nabraným skúsenostiam podrobiť celú krajinu Oros?

Ako mladík Takkar tak budete mať spočiatku jediný cieľ - prežiť. Postupne však bude váš kmeň silnieť a na svojej ceste stretnete celú radu postáv, ktoré vám pomôžu zdolať nebezpečné nástrahy divočiny. Niekedy však budú nebezpečnejšie ako divočina samotní ľudia - nepriateľské kmene, ktoré urobia čokoľvek, aby váš kmeň vyhladili.

Toto je Doba kamenná v štýle Far Cry! Budete špehovať nepriateľské tábory a plánovať zákerné útoky so zbraňami, ktoré si vytvoríte z kostí ulovených zvierat. Naučíte sa ovládať oheň, ktorého pomocou môžete desiť dravca alebo posilniť svoje vlastné zbrane.

VěkUSK16
Jazyk hryČeština, Angličtina, Němčina, Arabština, Dánština, Finština, Francouzština, Holandština, Chorvatština, Italština, Norština, Polština, Portugalština, Španělština, Švédština
Typ hryAkčné, FPS - z prvej osoby, Historická, Otvorený svet, Stealth akcia
VýrobceUBISOFT
Datum vydání23.02.2016
Online multiplayerNe
Záruka24 mesiacov
Popis
/*