PS4 Call Of Duty WWII
Akcia
Výpredaj
Renovované
PS4 Call Of Duty WWII
PS4 Call Of Duty WWII
PS4 Call Of Duty WWII
PS4 Call Of Duty WWII
PS4 Call Of Duty WWII
PS4 Call Of Duty WWII
PS4 Call Of Duty WWII

PS4 Call Of Duty WWII

16,99 EUR
Skladom > 3 ks
Doprava
Parametre
Po celej SR:v utorok

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód054353VýrobcaACTIVISIONZáruka24 mesiacov
Stav: Renovované
vynovené Naše hry sú odborne vyčistené, otestované a na nerozoznanie od nových. Kliknutím sem zistíte viac.

Hra na PlayStation 4

Jazyk hry: Angličtina

vyskúšané Check_mark otestované Check_mark

Nový diel Call of Duty sa opäť vracia do histórie a svojich koreňov. Call of Duty: WWII, ako už názov napovedá, bude zasadené do 2. svetovej vojny. Na hre robí štúdio Sledgehammer Games, ktorý stojí napríklad za dielom Advanced Warfare.
Príbeh hry sa točí okolo 1. pešej divízie Spojených štátov amerických známej ako The Big Red One. V hre prežijete udalosti Dňa D, vylodenia v Normandii, aj napríklad Bitka v Ardenách. A nie je sa čomu diviť, celá hra je zasadená do rokov 1944 – 1945, ale nebude chýbať aj niekoľko udalostí okolo rokov 1940 – 1944. Hlavným hrdinom sa tu stáva neskúsený vojak Daniels, titul však ponúka aj niekoľko pasáží v úlohe ženskej francúzskej odbojárky.

Neoddeliteľnou súčasťou hry bude opäť multiplayer, ktorý prinesie množstvo známych módov, ale aj novinku v podobe asimetrického režimu War, ktorý nás prenesie na bojisko najväčších bitiek 2. svetovej vojny. Tento režim bude špeciálny tým, že v hre budú zadané rozkazy, ktoré je nutné splniť pre úspech hry. Ďalšou novinkou je Veliteľsťou, kde sa budete môcť kochať svojimi úspechmi a zdieľať ich s ostatnými hráčmi (niečo podobné prinieslo Destiny a jeho Tower lokácie).

Okrem klasického multiplayera sa môžete tešiť aj na nový režim kooperácie, ktorý ponúkne vlastné rozprávanie deja a bude tu hlavne prezentovať obľúbený Zombie mod. Príbeh tohto režimu sa točí okolo snahy Tretej ríše vytvoriť poslednú armádu, ktorá im má zaistiť víťazstvo.

Na spustenie tejto hry je nutné pripojenie k internetu

VěkUSK18
Jazyk hryAngličtina, Francouzština
Typ hryAkčné, FPS - z prvej osoby, II.Svetová, Legenda, Stealth akcia
VýrobceACTIVISION
Datum vydání03.11.2017
Online multiplayer1-18 hráčů
Záruka24 mesiacov
Popis
/*