PS4 Call Of Duty Black Ops 4
Akcia
Výpredaj
Renovované
PS4 Call Of Duty Black Ops 4
PS4 Call Of Duty Black Ops 4
PS4 Call Of Duty Black Ops 4
PS4 Call Of Duty Black Ops 4
PS4 Call Of Duty Black Ops 4

PS4 Call Of Duty Black Ops 4

10,99 EUR
Skladom > 3 ks
Doprava
Parametre
Po celej SR:v utorok

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód014558VýrobcaACTIVISIONZáruka24 mesiacov
Stav: Renovované
vynovené Naše hry sú odborne vyčistené, otestované a na nerozoznanie od nových. Kliknutím sem zistíte viac.

Hra na PlayStation 4

Jazyk hry: Angličtina

vyskúšané Check_mark otestované Check_mark

Táto hra neobsahuje režim pre jedného hráča.

Štvrtý diel Call of Duty: Black Ops ponúkne skvelý multiplayer, plný zábavných režimov a spôsobov, ako si s priateľmi užiť poriadny masaker. Štvorka sa pýši doteraz najväčším Zombie módom v histórii série, ktorý prinesie hneď tri plná nemŕtva dobrodružstva hneď pri štarte. Ďalej je tu režim Blackout, čo je vlastne taká smršť "všetci proti všetkým", čiže battle royale. Blackout ponúkne najväčší Call of Duty mapu v histórii, ikonické Black Ops súboje, postavy, lokácie a zbrane z celej série.

Multiplayer režim prvýkrát dostáva hlavnú rolu. Hráči spolu budú objavovať jednotlivé štýly rôznych Špecialistov a ich úloha. Návrat oslavuje "Pick 10 Create-a-Class" systém, takže váš špecialista môže byť utvorený presne podľa vás. Budete mať možnosť KOSIT nepriateľov sami za seba, alebo sa stať nepremožiteľným tímom.

HERNÉ OBSAH:

  • Hordy zombíkov - Gigantický zombie mód obsahuje tri nové dobrodružstvá a mnoho nových postáv. Fanúšikovia série sa môžu tešiť na veľa veľkonočné eggů.ném.
  • Kráľovskú BOHATÉ BITKY BATTLE ROYALE - S nárastom popularity súbojov stoviek hráčov do posledného muža sa objavili hŕbu hier tohto žánru. V Black Ops 4 dostanete možnosť zahrať si túto obľúbenú vyvražďovačku so všetkými postavami série Black Ops, fanúšikov obľúbenými mapami, pozemnými, vodnými i vzdušnými vojnovými vozidlami a so všetkými zbraňami a vychytávkami, ktoré môžete od čistokrvného Call of Duty očakávať.
  • Nohami na zemi - Oproti tretiemu dielu, ktorý sa viac ponoril do do sci-fi atmosféry, sa tentokrát ocitneme v podstatne reálnejším prostredí s väčším priestorom pre stratégiu as menším dôrazom na fantastické prvky.
  • ŠPECIALISTI V hlavných úlohách - Špecialisti sa vracia a sú teraz hlavným pilierom multiplayerovej akcie. Postupne bolo predstavené 8 rôznych špeciálnych tried s rôznym vybavením a schopnosťami. od teleportov po plameňomety.
  • POZOR NA ZDRAVIE - Hráči teraz začínajú so 150 bodmi zdravie, čo je o päťdesiat viac, než v predchádzajúcich dieloch. Ovšem body zdravie sa už neobnovujú samé od seba, na to teraz slúži nové tlačidlo Heal, pomocou ktorého sa hráči môžu liečiť. Zostanete v boji, kým sa snažíte uzdraviť, alebo sa radšej na chvíľku skryjete a možno vám unikne pár istých zásahov?
VěkUSK18
Jazyk hryAngličtina, Francouzština
Typ hryAkčné, FPS - z prvej osoby, Legenda, Moderná vojna, Sci-Fi, Stealth akcia, Válečná
VýrobceACTIVISION
Datum vydání12.10.2018
Offline multiplayerCo-op, PvP, Split-screen
Online multiplayer1-64 hráčů
Záruka24 mesiacov
Popis
/*