PS3 Colin Mcrae Dirt 3
Renovované
PS3 Colin Mcrae Dirt 3
PS3 Colin Mcrae Dirt 3
PS3 Colin Mcrae Dirt 3
PS3 Colin Mcrae Dirt 3
PS3 Colin Mcrae Dirt 3

PS3 Colin Mcrae Dirt 3

17,49 EUR
Skladom > 3 ks
Doprava
Parametre
Osobne v Plzni:dnesPo celej SR:v utorok

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód004549VýrobcaCodemastersZáruka24 mesiacov
Stav: Renovované
vynovené Naše hry sú odborne vyčistené, otestované a na nerozoznanie od nových. Kliknutím sem zistíte viac.

Hra na PlayStation 3

Jazyk hry: Angličtina

vyskúšané Check_mark otestované Check_markDirt sa v 3. diele vracia ku klasickým rallye závodom v najrôznejších prostrediach od lesných ciest, cez horské serpentíny až po savany.

S kompletne novou grafikou stojaci na EDGE enginu, ktorý bol použitý aj v F1 2010 ponúka dokonalý oktánový zážitok. K dispozícii budete mať celkom nové, ale aj staré automobily, novo vytvorenú arénu Compound pre tie najbláznivejšie kúsky a predovšetkým štýl "Gymkhana" ponúkajúci extrémnu jazdu s poriadnou dávkou adrenalínu a nebezpečenstvo.

Prejdi snehom, dažďom, blatom a zaži dramatické nočné preteky s doteraz najrýchlejším obsahom v tejto sérii. Predveď sa v novom úžasnom Gymkhana režime inšpirovanom neuveriteľnými free-štýlovými jazdami Kena Blocka a nahraj si svoje najlepšie jazdy priamo na You Tube!

Pretekaj v kultových rely autách, ktoré boli predstavené počas 50tich rokov trvania tohto športu, od klasického Audi Quattro po Ford Fiestu WRC z roku 2011 a oddaj sa všetkým herným režimom split-screen a súťaživé online multiplayerové verziu.

Staň sa profesionálne rallye hviezdou a uvidíš, ako si užiješ pretekanie na troch rôznych kontinentoch, od lesov v Michigane po neznámej cesty vo Fínsku či národnom parku v Keni.

Uži si nočné pretekanie a jazdy na dramatických zasnežených plochách. Vyskúšaj cez 100 tratí na 9ti rôznych lokáciách. Zaži vzrušujúce búračky. Vráť sa v čase do minulosti.

VěkUSK6
Typ hryAuta, Rallye, Závodná, Závodná Arkáda, Závodný Simulátor
VýrobceCodemasters
Datum vydání24.05.2011
Offline multiplayerPvP
Online multiplayer1-8 hráčů
Záruka24 mesiacov
Popis
/*