PS3 Dirt Showdown
Akcia
Renovované
PS3 Dirt Showdown
PS3 Dirt Showdown
PS3 Dirt Showdown
PS3 Dirt Showdown
PS3 Dirt Showdown

PS3 Dirt Showdown

14,49 EUR
Skladom 3 ks
Doprava
Parametre
Po celej SR:v pondelok

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód002656VýrobcaCodemastersZáruka24 mesiacov
Stav: Renovované
vynovené Naše hry sú odborne vyčistené, otestované a na nerozoznanie od nových. Kliknutím sem zistíte viac.

Hra na PlayStation 3

Jazyk hry: Angličtina

vyskúšané Check_mark otestované Check_markDiRT Showdown je zbrusu nová hra plná adrenalínu, rýchlosti, jedinečného štýlu pretekania a systému deštrukcie zo série DiRT. Čaká na vás úplne nový svet arkádového pretekania s novým systémom ovládania, zrýchľovanie, vykonávanie trikov a probourávání si cesty k cieľu.

DiRT Showdown predstaví tri hlavné kategórie v úžasnom svete akčných pretekov. Budete používať nitro k predbiehanie súperov a preplietať sa cestami zatarasenými najrôznejšími prekážkami a rampami. Najvyspelejšie závodné engine je posunutý až na hranicu svojich možností v demolácií derby, kedy si budete prebúrava cestu k víťazstvu. Napokon, na Hoonigan akciách môžete preukázať svoje vodičské schopnosti v obrovských akčných freestyle parkoch.

DiRT Showdown je najviac spoločenskou hrou od Codemasters. Split-screen režim, online závody pre 8 hráčov, online aj offline spoločenské hry a integrácia YouTube je samozrejmosťou. Môžete sa tiež pustiť do nových Showdown výziev a súťažiť s priateľmi v online aj offline režime.

V režime kariéry na vás čaká akčné jazda od Miami po San Francisco, od Londýna po Tokio a na mnohých ďalších známych miestach, viac než 50 rôznych akcií, skrze 4 šampionáty v najrôznejších podmienkach, za slnka, snehu i dažďa, cez deň aj za umelého osvetlenie v noci.

Vzrušujúce kombinácia licencovaných i na zákazku vyrábaných automobilov, poháňaný technológiou EGO Game Platform, ponúkajúce fenomenálny grafický výkon a ohromujúci deštrukčné systém, predstavuje DiRT Showdown nové a jedinečné vzrušenie z arkádových závodov.

VěkUSK6
Typ hryAuta, Závodná, Závodná Arkáda
VýrobceCodemasters
Datum vydání12.06.2012
Offline multiplayerPvP
Online multiplayer1-8 hráčů
Záruka24 mesiacov
Popis
/*