PS3 Brink (DE)
Akcia
Výpredaj
Renovované
PS3 Brink (DE)
PS3 Brink (DE)
PS3 Brink (DE)
PS3 Brink (DE)
PS3 Brink (DE)

PS3 Brink (DE)

3,99 EUR
Posledný kus skladom!
Doprava
Parametre
Osobne v Plzni:dnesPo celej SR:v utorok

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód000395VýrobcaBethesdaZáruka24 mesiacov
Stav: Renovované
vynovené Naše hry sú odborne vyčistené, otestované a na nerozoznanie od nových. Kliknutím sem zistíte viac.

Hra na PlayStation 3

Jazyk hry: Nemčina

vyskúšané Check_mark otestované Check_markVyštartuj sa do sveta Borderlands, prestrieľajte a prolootujte so zbrusu novým dobrodružstvom, ktoré vás vystrelí na jeden z mesiacov Pandory. To je Borderlands: The Pre-Sequel! Odhaľte príbeh záporáka Handsome Jacka z Borderlands 2 a jeho vzostup k moci. Dej sa odohráva medzi Borderlands a Borderlands 2. The Pre-Sequel čoby kombinácia strieľačky a RPG, ktorú si hráči zamilovali, vám naservíruje veľa nových dobrodružstiev. Vznášajte sa pri každom skoku vďaka nízkej gravitácii, zatiaľ čo likvidujete nepriateľov za pomoci nových ľadových a laserových zbraní. Preskúmajte povrch mesiaca spoza volantu niektorého z nových vozidiel, ktoré vám umožní ešte väčší rozsah deštrukcie.

Prines skaza NA MESIAC Nízku gravitáciu mesiace pocítite pri každom kroku a skoku. Rozpútajte chaos novými zbraňami s funkciami ľad a laser! Noví, vesmírni nepriatelia.

Vzostup HANDSOME Jackom Buďte svedkami toho, ako sa Handsome Jack dostal k moci. Ponorte sa hlboko do histórie ikonických nepriateľov Borderlands. Pozrite sa na príbeh z druhej strany barikády - z Jackovej perspektívy.

NOVÉ TRIEDY antihrdina Hrajte ako jeden zo štyroch hrdinov, ako sú Wilhelm the Enforcer, Nisha the Lawbringer a Athena the Gladiator. Prvýkrát si môžete zahrať aj ako ozbrojený prototyp Claptrapa. Zažijete, aké je to pracovať po boku nie práve morálneho Handsome Jacka.

VěkUSK16
Typ hryAkčné, FPS - z prvej osoby, Stealth akcia
VýrobceBethesda
Datum vydání10.05.2011
Online multiplayer1-16 hráčů
Záruka24 mesiacov
Popis
/*