PS3 Homefront
Akcia
Renovované
PS3 Homefront
PS3 Homefront
PS3 Homefront
PS3 Homefront
PS3 Homefront

PS3 Homefront

3,99 EUR
Skladom > 3 ks
Doprava
Parametre
Po celej SR:v pondelok

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód002863VýrobcaTHQZáruka24 mesiacov
Stav: Renovované
vynovené Naše hry sú odborne vyčistené, otestované a na nerozoznanie od nových. Kliknutím sem zistíte viac.

Hra na PlayStation 3

Jazyk hry: Angličtina

vyskúšané Check_mark otestované Check_markV roku 2027, po pätnásť rokov trvajúce hospodárskej kríze a globálnych ťahaniciach o stenčujúcu sa prírodné zdroje, sa nám známy svet rúca. Kedysi pyšná Amerika padla, jej infraštruktúra je zničená a v jej armáde panuje chaos. Spojené štáty americké, ochromené zničujúcim elektromagnetickým útokom, nie sú schopné ubrániť sa nezastaviteľné okupačné sile kruté, jadrovú silou podporené Zjednotenej kórejskej republiky.

Spojené štáty, ponechané na holičkách bývalými spojencami, nie sú ničím iným ako bezútešnú krajinou obmurovaných miest a opustených predmestia. Z krajiny sa stal policajný štát, v ktorom sa stredoškolské štadióny premenili na nápravné zariadenia a v nákupných strediskách sa ukrývajú obrnené vozidlá. Z kedysi slobodných ľudí sa stali väzňami, kolaboranti alebo revolucionári.

Pripojte sa k odboji, zomkne sa a bojujte za slobodu proti drvivej vojenskej presile v strhujúcej kampani pre jedného hráča, ktorej príbeh má na svedomí John Milius (Apokalypsa, Rudý úsvit).

Postavte sa po bok celej rade pozoruhodných postáv a prežite vzrušujúce zápletku odohrávajúce sa v tomto až hrozivo uveriteľné svete blízkej budúcnosti.

Zažite atmosferickou, filmovú akciu, v ktorej si za pomoci partizánske taktiky prebojovávate cestu okupovanými Spojenými štátmi a na porazenie nepriateľa používate vojenské vozidlá a pokročilú technológiu dronov.

V hre viac hráčov sa pechota, tanky, útočné helikoptéry a bojoví Drone stretávajú v neľútostných bitkách na obrích, otvorených bojiskách.

Celý rad inovačných prvkov prinášajúcich veľa možností taktizovanie sľubuje nastaviť novú latku online bojovanie.

VěkUSK18
Typ hryFPS - z prvej osoby, Sci-Fi, Stealth akcia, Válečná
VýrobceTHQ
Datum vydání15.03.2011
Online multiplayer1-32 hráčů
Záruka24 mesiacov
Popis
/*