Nintendo Wii - Wii Sports Resort
Akcia
Výpredaj
Renovované
Nintendo Wii - Wii Sports Resort
Nintendo Wii - Wii Sports Resort
Nintendo Wii - Wii Sports Resort
Nintendo Wii - Wii Sports Resort

Nintendo Wii - Wii Sports Resort

31,99 EUR
Posledný kus skladom!
Doprava
Parametre
Osobne v Plzni:dnesPo celej SR:v pondelok

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód025392VýrobcaNINTENDOZáruka24 mesiacov
Stav: Renovované
vynovené Naše hry sú odborne vyčistené, otestované a na nerozoznanie od nových. Kliknutím sem zistíte viac.

Hra na Nintendo Wii

Jazyk hry: Angličtina

vyskúšané Check_mark otestované Check_mark

 


 

Svieža pokračovanie úspešnej športovej kolekcie Wii Sports sa nesie v duchu "voľnočasových" plážových disciplín ako sú adrenalínom nabitá jazda na vodnom skůtru, šermiarske súboje alebo hádzanie diskov. Ťažisko opäť spočíva v ľahko zrozumiteľnom a nenáročnom ovládaní a skvelej zábave, ktorá exponenciálne graduje s počtom zúčastnených hráčov.

Wii Sports Resort prináša nevídané športové zážitky do pohodlia vašej obývačky

Tohtoročné dovolenku môžete stráviť na jedinom mieste - a žiadne z preplnených turistických letovísk to rozhodne nie je! Kam sa napokon trmácať, keď môžete mať len a len pre seba celý ostrov, poskytujúce ideálne podmienky na prevádzkovanie dvanástich super realistických športových disciplín?

Široká škála športových kratochvíľou pamätá ako na odvážlivcov vyhľadávajúci vzrušujúce adrenalín, tak i na tých, ktorí dávajú prednosť skôr pokojnejším formám športového odpočinku. Wii Sports Resort sa na pultoch európskych obchodov objaví už 24. júla a jeho súčasťou je aj úplne nová periférie rozširujúce možnosti ovládania Wii MotionPlus.

Po pripojení modulu Wii MotionPlus k ovládaču Wii Remote získajú hráči omnoho hlbší a realistickejšie herné zážitky. Každá z dvanástich športových disciplín obsiahnutých v titule Wii Sports Resort tak ponúka čo do ovládania nedosiahnuteľnú úroveň presnosti a rýchlosti. Každučký najmenší pohyb, ktorý urobíte paží alebo zápästím bude okamžite a úplne verne prenesený na obrazovku.

Nikdy v minulosti sa žiadny herný titul nemohol pochváliť takým množstvom úplne verne ovládaných športových disciplín ako práve Wii Sports Resort. Nemáte strach z nevypočitateľného vodného živlu? Potom si nenechajte ujsť ostrov Wuhu, ktorý disponuje prekrásnym pobrežím, ako stvoreným pre divokú exhibíciu na vodných skútroch, wakeboarding alebo jazdu na kanoe.
Pre skutočných virtuálnej Nebojsa sú potom pripravené atraktívne vzdušné športy, ako napríklad zoskok padákom ...

V každom z nás drží istá dávka zdravej súťaživosti - a to je ideálna príležitosť pustiť sa do konfrontačného zápasu v stolnom tenise alebo basketbale. Hráčsky zážitok je navyše značne umocnený citlivým a presným ovládaním - Wii MotionPlus starostlivo sleduje každý váš pohyb a verne ho prenáša na obrazovku.

Je libo preveriť rýchlosť vašich reakcií a úroveň zručností "klasickým" spôsobom? Potom nemôžete minúť lukostreľbu! K dispozícii je množstvo rozličných cieľov (ktoré uspokojí ako nováčikov, tak i skúsených strelca) a samozrejme nemožno zabudnúť poveternostné podmienky a vašu vzdialenosť od cieľa ... Šerm predstavuje elegantný a vznešenú športovú disciplínu. Odhadnite správanie vášho protivníka, vyhnite sa všetkým jeho výpadom av správny okamih ho prekvapte nekompromisným zásahom! Tematicky spriaznenú disciplínou je tiež rezanie na čas, kde je vašou úlohou "rozcupovat" čo najväčšie množstvo predmetov v čo najkratšom časovom úseku.

Usúdite Ak že po všetkej tej frenetické akciu nastal čas pre pokojnejší športové vyžitie, môžete siahnu napríklad po cyklistike, vyložene relaxačný záležitosť (hádzanie Frisbee) alebo sa vydať na golfový green. Na vyznávačov "kuželkového" športu je tiež pamätané a to ničím menším, než prepracovanou simulácií bowlingu.

Wii Sports Resort predstavuje pre vás i vašich priateľov jedinečnú príležitosť, jako sa pobaviť uprostred parných i daždivých letných dní. Užite si strhujúce hrateľnosti a nikdy nekončiacej zábavy s jedným z najočakávanejších herných titulov tohto roka. Wii Sports Resort sa na pultoch slovenských obchodov objaví už 24. júla spolu s novou herné periférií Wii Motion Plus. Pripravte sa na najlepšie aktívnu dovolenku, akú možno zažiť - a to bez nutnosti opustiť pohodlie vlastného obývačky.

športy:

- Stolný tenis
- Šerm
- Zoskok padákom
- Kanoistika
- Jazda na vodných skútroch
- Golf
- Cyklistika
- Wakeboarding
- Frisbee
- Lukostreľba
- Bowling
- Basketball

VěkUSK6
Typ hryLetné športy, Športová, Závodná Arkáda
VýrobceNINTENDO
Datum vydání25.06.2009
Online multiplayerne
Záruka24 mesiacov
Popis
/*