Nintendo Wii Nights: Journey of Dreams
Akcia
Výpredaj
Renovované
Nintendo Wii Nights: Journey of Dreams
Nintendo Wii Nights: Journey of Dreams
Nintendo Wii Nights: Journey of Dreams
Nintendo Wii Nights: Journey of Dreams

Nintendo Wii Nights: Journey of Dreams

7,99 EUR
Posledný kus skladom!
Doprava
Parametre
Po celej SR:v pondelok

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód018968VýrobcaSEGAZáruka24 mesiacov
Stav: Renovované
vynovené Naše hry sú odborne vyčistené, otestované a na nerozoznanie od nových. Kliknutím sem zistíte viac.

Hra na Nintendo Wii

Jazyk hry: Angličtina

vyskúšané Check_mark otestované Check_mark

 


Hra pre Nintendo Wii Nights: Journey of Dreams. Pokračovanie kultovej arkády z konzoly Sega Saturn z roku 1996. Hlavnou hrdinom je opäť Nights, ktorý zachraňuje kráľovstvo Nightopii, ktorá sa rozprestiera na ploche celkom siedmich snových svetov, ktoré ohrozujú Nightmareni zo susedného sveta Nočných môr a zlých snov.

S týmito nepriateľmi sa budete vysporiadavať v úlohe fantastického šaša NiGHTSa vykonávaním celej rady akrobatických pohybov a útočných manévrov, samozrejme vo vzduchu. Využívať k tomu pri tom budete wiimotu aj nunchaku, s ktorými budete mávať v presne naznačených trajektóriách.

K dispozícii sú aj tri rôzne Persona masky, ktoré hlavnému hrdinovi poskytujú odlišné schopnosti a umožňujú mu preskúmavať rôzne časti herného sveta. Dračí maska premení NiGHTSa v obrovského draka odolného nárazom vetra. Maska delfína zase NiGHTSa premení v delfína, čím mu sprístupní sekcie podvodné. No a raketová maska zmení NiGHTSa do podoby rakety, ktoré mu umožnia cestovanie v obrovskej rýchlosti.

Hra navyše ponúka i obmedzenú podporu služby WiiConnect 24, cez ktorú sa dá uskutočniť výmena predmetov a zmena prostredia podľa skutočného ročného obdobia na základe informácií z Wii forecast kanálu, teda z kanálu s predpoveďou počasia. Podporovaná je dokonca aj kooperatívna hra dvoch hráčov.

  • Hra môže byť aj v nemčine (80% hier obsahuje angličtinu). Ak nie ste s nákupom spokojní, kontaktujte nás, radi Vám vyjdeme v ústrety.

 

VěkUSK6
Typ hryDetská, Fantasy, Skákačka, Zábavná
VýrobceSEGA
Datum vydání18.12.2007
Online multiplayer1 - 2 hráči
Záruka24 mesiacov
Popis
/*