Nintendo Wii Metroid Other M
Akcia
Renovované
Nintendo Wii Metroid Other M
Nintendo Wii Metroid Other M
Nintendo Wii Metroid Other M
Nintendo Wii Metroid Other M
Nintendo Wii Metroid Other M

Nintendo Wii Metroid Other M

na dotaz
Tento produkt sa nedá zakúpiť
Vypredané
Doprava
Parametre

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód025998VýrobcaKoch MediaZáruka24 mesiacov
Stav: Renovované
vynovené Naše hry sú odborne vyčistené, otestované a na nerozoznanie od nových. Kliknutím sem zistíte viac.

Hra na Nintendo Wii

Jazyk hry: Angličtina

vyskúšané Check_mark otestované Check_mark

 


Wii Metroid: Other M -Úplne nová kapitola zo života známej lovkyne vesmírnych zločincov, Samus Aran. Opäť sa pred vami roztvorí skvelá akčná podívaná, ktorá síce na prvý pohľad pripomína dvojrozmernú plošinovku, avšak možnosť kedykoľvek prepnúť do tretieho rozmeru, robí z Metroid: Other M úplne jedinečný herný zážitok.

ovládanie

Hráč drží herný ovládač WiiMote vodorovne, aby sa na hrdinku a na celý herný svet pozeral z pohľadu tretej osoby. Herný okolí potom väčšinou vidia zo strany, akoby hral starú dobrú 2D plošinovku. Ale kedykoľvek sa mu zachce, môže hráč WiiMote obrátiť a namieriť ho na obrazovku. Potom sa hra ihneď a úplne plynule prepne do pohľadu prvej osoby, kedy svet vidíte skrz hľadia prilby samotnej hrdinky hry, Samus Aran. V tomto okamihu môžete omnoho presnejšie mieriť a vďaka úplne inému pohľadu na veci, vyriešiť problém, ktorý sa pred chvíľou zdal byť nepochopiteľný.

príbeh

Fanúšikovia série bohužiaľ vždy vedeli viac o zbraniach svojej hrdinky, než o jej minulosti. A povedzte, nechceli ste sa nikdy dozvedieť, čo tak krásnu blondínku priviedlo k tomu stať sa lovkyňou vesmírnych zločincov? Aby sa to zmenilo, kladie Metroid: Other M silnejší dôraz na rozprávanie príbehu, ako akýkoľvek iný diel série predtým. Ten začína zhruba v polovici deje dielu Super Metroid, keď jeden baby Metroid zachránil Samusin život tým, že obetoval svoj.

VýrobceKoch Media
Záruka24 mesiacov
Popis
/*