Nintendo Wii Disney Epic Mickey
Akcia
Výpredaj
Renovované
Nintendo Wii Disney Epic Mickey
Nintendo Wii Disney Epic Mickey
Nintendo Wii Disney Epic Mickey
Nintendo Wii Disney Epic Mickey
Nintendo Wii Disney Epic Mickey

Nintendo Wii Disney Epic Mickey

11,99 EUR
Skladom > 3 ks
Doprava
Parametre
Po celej SR:pozajtra

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód024570VýrobcaDISNEYZáruka24 mesiacov
Stav: Renovované
vynovené Naše hry sú odborne vyčistené, otestované a na nerozoznanie od nových. Kliknutím sem zistíte viac.

Hra na Nintendo Wii

Jazyk hry: Angličtina

vyskúšané Check_mark otestované Check_mark

 


Disney Mickey Epic je akčnom dobrodružstve pre Wii, v ktorom sa obľúbená postavička Walta Disney, myšiak Mickey Mouse, vydáva na epickú cestu, na ktoré sú kladené nároky na Vašu kreativitu a na Vášho objevovatelského ducha. Ide o mix plošinovky a akčného titulu okoreneného prvkami RPG, pričom sa herný svet skladá predovšetkým z 3D a 2D plošinovkových úrovňou rozdielnych druhov a veľkého počtu animácií a videí.

obsah

Hráč ovláda Mickeyho, ktorý je teleportovaných do zeme zvanej Wasteland. Krajina, ktorá predstavuje druhý svet kreatívneho pera Walta Disneyho, v ktorom žijú zabudnuté či zamietnuté postavičky. Vládcom tejto smutné, temné a miestami čiernobiele krajina je "šťastný" zajac Oswald, vôbec prvá kreslená hviezda štúdia Walt Disney a Mickeyho úloha spočíva v tom zmeniť tento svet za pomocou farieb v lepší.

Mickey má v tomto svete možnosť prostredníctvom magického štetca zmeniť množstvo detailov a zmeniť ho tak k lepšiemu, vrátiť do neho šťastie a stať sa vďaka tomu epickým hrdinom.

ovládanie

Akým spôsobom to urobíte či akú cestu zvolíte je iba a len na Vás. Vaši kreativite sa v rámci hry nekladú medze. Avšak každý Váš krok môže ovplyvniť ďalšie dej! Tento inovatívny herný princíp vývojári nazývajú Playstyle Matters (voľne preložené: záleží na spôsobe hrania) a vznikol priamo v štúdiách Disney Interactive pod taktovkou známeho Warrena Spectora.

Ovládanie hry preberá klasicky prostredníctvom ovládača WiiMote a Nunchuku, kedy s WiiMote v jednej ruke vykonávate všetky akcie a analógom na Nunchuku ovládate hlavného hrdinu.

VěkUSK6
Typ hryDetská, Fantasy, Podľa filmu, Pre najmenších, Skákačka, Zábavná
VýrobceDISNEY
Datum vydání30.11.2010
Online multiplayerNe
Záruka24 mesiacov
Popis
/*