Nintendo Wii Colin Mcrae Dirt 2
Akcia
Renovované
Nintendo Wii Colin Mcrae Dirt 2
Nintendo Wii Colin Mcrae Dirt 2
Nintendo Wii Colin Mcrae Dirt 2
Nintendo Wii Colin Mcrae Dirt 2
Nintendo Wii Colin Mcrae Dirt 2

Nintendo Wii Colin Mcrae Dirt 2

11,99 EUR
Posledný kus skladom!
Doprava
Parametre
Osobne v Plzni:dnesPo celej SR:v pondelok

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód012143VýrobcaCodemastersZáruka24 mesiacov
Stav: Renovované
vynovené Naše hry sú odborne vyčistené, otestované a na nerozoznanie od nových. Kliknutím sem zistíte viac.

Hra na Nintendo Wii

Jazyk hry: Angličtina

vyskúšané Check_mark otestované Check_mark

 Pokračovanie populárnej rally pokračuje v šľapajach prvého Colin McRae: DiRT, opäť teda ponúka preteky v naozaj širokej škále rôznych vozidiel na rovnako bohatej ponuke odlišných tratí. Kamióny, buginy, rally špeciály, rallyecrosové autá a ďalšie vozidlá budete preháňať v rôzne stavaných súperenie na celej rade okruhov a tratí v prírode i na štadiónoch.

Colin McRae: DiRT 2 je umiestnený do nebezpečného prostredia, akým je napríklad nepriechodná džungľa v Malajzii alebo kaňon v Utahu, ale nájdete tu napríklad aj mestský štadión v Londýne. Garáž ponúka bohatú kolekciu oficiálne licencovaných rally automobilov a offroadových vozidiel, ktoré boli starostlivo vybrané pre agresívnu a rýchlu jazdu. Od samého začiatku máte prístup ku všetkým siedmym triedam vozidiel, medzi ktorými sa vyskytne i Subaru triedy N.

Hra beží na vylepšenom EGO engine a okrem plnohodnotného singleplayeru i online multiplayeru prichádza s komunitnými prvkami a radom vylepšení v oblasti vizuálneho spracovania. Hlavný singleplayer mód - World Tour - už nemá pyramídovú podobu. Hráč bude svojmu jazdcovi budovať reputáciu úspešným pretekaním a plnením úloh bude získavať náklonnosť strategických partnerov a tým si sprístupňovať nové preteky, ktoré ho dovedú až na samotný vrchol - k titulu nejvšestrannějšího pretekára vo virtuálnom svete.

VěkUSK6
Typ hryAuta, Rallye, Závodná, Závodný Simulátor
VýrobceCodemasters
Datum vydání08.09.2009
Offline multiplayerPvP, Split-screen
Online multiplayerNe
Záruka24 mesiacov
Popis
/*