Xbox One Yoku's Island Express
Renovované
Xbox One Yoku's Island Express
Xbox One Yoku's Island Express
Xbox One Yoku's Island Express
Xbox One Yoku's Island Express
Xbox One Yoku's Island Express

Xbox One Yoku's Island Express

15,99 EUR
Posledný kus skladom!
Doprava
Parametre
Osobne v Plzni:dnesPo celej SR:zajtra

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód031233VýrobcaTeam 17Záruka24 mesiacov
Stav: Renovované
vynovené Naše hry sú odborne vyčistené, otestované a na nerozoznanie od nových. Kliknutím sem zistíte viac.

Hra na Xbox One

Jazyk hry: Angličtina

vyskúšané Check_mark otestované Check_mark


Zoznam sa s Chrobak Yoku, ktorý práve dorazil na ostrov Mokumana, aby tu vystriedal pterodaktylího poštmajstra Poštodaktyla. Yoku sa teší na bezstarostný život plný chytanie bronzu a doručovanie balíkov obyvateľom tunajšieho tropického raja, skoro však zisťuje, že sa pradávny boh tohto ostrova nemôže prebudiť zo svojho nepokojného spánku a že miestne rozmanití a čudácki obyvatelia sú sužovaní zemetraseniami a búrkami vyvolanými jeho nočnými morami.

Je teraz len na ňom, aby s pomocou pinballových mechanizmov preskúmal otvorený svet ostrova a na svojej výprave pomohol všetkým, ktorí to budú potrebovať! Pinkej a odrážaj tohto drobného hlavného hrdinu po nádhernom, ručne kreslenom ostrove, aby si obnovil poštové úradovňu a prebudil starého boha z jeho hlbokej driemot.

Herný obsah:

  • Pinballové dobrodružstvo v otvorenom svete: V spojení s unikátnym herným štýlom pinballového pohybe po plošinkách ponúka Yoku 's Island Express nelineárne hrateľnosť, ktorá ti dáva slobodu zvoliť si vlastnú cestu pri plnení zverených úloh.
  • Vitaj na ostrove Mokumana: Preskúmaj celý ostrov a plynule prechádzajte medzi jeho jednotlivými časťami, medzi ktoré patrí tropické pláže, divoké džungle, zasnežené hory, tajomné jaskyne alebo v pare zahalené horúce pramene!
  • Odomykajte úžasné nové schopnosti: Pomôž tunajším dobrosrdečným obyvateľom a za odmenu od nich získaj celú radu fantastických nových vylepšení. Vysajte výbušné slimákmi alebo prebuď ospalé dedinčanov hlasitým zvukom!
  • Pútavý príbeh: Pri plnení rozmanitých úloh poznaj plejádu nezabudnuteľných postáv a odhaľ najhlbšie tajomstvá ostrova. Možno pri tom obnovíš aj poštové úradovňu!
  • Nádherná grafika: Kochajte sa dechberoucí, ručne kreslenú grafikou vytvorenú talentovanými, skúsenými umelcami.
VěkUSK6
Jazyk hryAngličtina, Němčina, Arabština, Francouzština, Chorvatština, Italština, Ruština, Španělština
Typ hryDetská, Fantasy, Skákačka, Zábavná
VýrobceTeam 17
Datum vydání29.05.2018
Online multiplayerne
Záruka24 mesiacov
Popis
/*