Xbox One X 1TB (B)
Renovované
Xbox One X 1TB (B)
Xbox One X 1TB (B)
Xbox One X 1TB (B)
Xbox One X 1TB (B)

Xbox One X 1TB (B)

227,99 EUR
Posledný kus skladom!
Doprava
Parametre
Osobne v Plzni:dnesPo celej SR:v pondelok

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód042038VýrobcaMicrosoftZáruka12 mesiacov
Stav: Renovované
Renovované Náš tovar je odborne otestovaný, vyčistený a na nerozoznanie od nového. Kliknutím sem zistíte viac.
 • Natívne a reálne 4K Ultra HD rozlíšenie vrátane podpory HDR
 • Spätná kompatibilita s vybranými hrami pre Xbox 360
 • 1000 GB HDD pamäť
 • Neobmedzený výber herných titulov
 • Podpora televízie, Youtube , Skype , Netflix a ďalších
 • Možnosť pripojiť externý pevný disk cez USB 3.0
 • V rámci predplatného zlatého členstva hrajte online , získajte každý mesiac 3 hry zadarmo a využívajte exkluzívne zľavy (až 75%)

Xbox One X 1TB

Trieda B - Možné ľahké povrchové škrabance

Vďaka najvýkonnejšej hernej konzole súčasnosti, špeciálne navrhnutej pre plynulé hranie aj v reálnom rozlíšení 4K s podporou horúcej novinky v podobe štandardu HDR10 , ktorý zvyšuje dynamický kontrast a ponúka úplne nové farby. Hoci je Xbox One X doposiaľ najmenšou konzolou od Microsoftu, priznala 40% nárast výkonu ako v oblasti procesora, tak grafiky. Vylepšený kremík, optimalizované chladenie a mohutná priepustnosť pamäte spolu s hrubým výkonom otvára úplne nové možnosti, pričom nezáleží na tom, či postupujete singleplayerovými misiami, alebo sa spoločne s kamarátmi práve predierate vojnovým poľom.

Xbox One X sa chváli až o 40% vyšším výkonom ako ostatné herné konzoly. Celý systém je pripravený na maximálne plynulé hranie s bohatým dostatkom FPS aj v ultrajemnom rozlíšení 4K. Tento rozdiel spoznáte, akonáhle sami vezmete ovládač do ruky.

6eca5ee9-542f-45f4-a187-0a265cc77f8f._SR970,300_

Konzola je od samého začiatku designovaná s dôrazom na čo najbohatší audiovizuálny zážitok . Okrem rozlíšenia 4K, ktoré vás zahrnie detailmi, technológia zobrazenia HDR, ktorá ponúka jasnejšie a bohatšie farby, si užijete aj priestorovú zvukovú stránku, ktorú poskytuje certifikácia Dolby Atmos a DTS:X . Fajnšmekri určite ocenia optický zvukový výstup na zadnej strane zariadenia.

40% nárast výkonu sa dosiahlo vďaka inováciám v chipsete zloženom z osemjadrového procesora a špeciálnej grafickej jednotky, ktorá sa teraz honosí výpočtovým výkonom na úrovni superpočítačov - 6 teraflopov , tj biliónov operácií s plávajúcou desatinnou čiarkou za sekundu. Vynikajúce výsledky konzoly dosahuje tiež zásluhou vylepšeného chladenia kombinujúceho vodné chladenie s odstredivým ventilátorom, čím je zaručená bezpečná prevádzka pri minimálnom hluku.

Nadčasový bezdrôtový ovládač MICROSOFT (Tento ovládač NIE JE súčasťou balenia)

Každého majiteľa Xboxu One S poteší výborný Gamepad ! Tento ovládač padne do ruky každému vďaka jeho ergonomickému tvaru a vylepšenému texturovanému gripu na spodnej strane ovládača. Gamepad dokonca vibruje zakaždým na inom mieste podľa toho, čo sa v hre deje!

 

 
 • herná konzola Microsoft Xbox One X
 • Drôtový ovládač
 • napájací kábel
 • HDMI kábel

Kinect 2.0

Užite si veľa hier ovládané pohybom! Nová upravená verzia Kinectu je ešte dokonalejšia ako jeho predchodca na Xbox One Fat . Extrémne presné ovládanie hier Vaším pohybom a hlasom. Kinect navyše pozná s kým sa rozpráva. Ďalej si cez Kinect môžete telefonovať s ľuďmi po celom svete vďaka integrovanej aplikácii Skype .

Kinect pre Xbox One X objednávajte tu .

xbox_one_kinect_xone_2

Telefón ako ovládač

Nezabudnite si tiež stiahnuť aplikáciu Xbox Smartglass do Vášho smartfónu. Táto aplikácia z Vášho telefónu vytvorí ovládač pre Xbox One alebo plnohodnotnú klávesnicu, ktorú využijete pri surfovaní po internete alebo na chatovanie s Vašimi priateľmi.

Veľa ďalších funkcií!

 • Ak ste majitelia počítača s Windows 10, Xbox One vám umožní pomocou wifi prenášať obraz do vášho notebooku alebo počítača.
 • Streamovanie vašich videí z hier na všetky sociálne siete.
 • Wifi direct - vložte film do konzoly a pozerajte sa naň z iného zariadenia pomocou wifi siete!
 • Inštalovanie hier na externý HDD

TřídaB
BarvaČerná
Paměť HDD1 TB
Procesor8 jádrový 2.3 GHz
VýrobceMicrosoft
Záruka12 mesiacov

PopisNávod
/*