Renovované zboží

- Renovovaný tovar -

Ponúkaný renovovaný tovar vyberáme zo širokej ponuky od našich zahraničných dodávateľov, napr. z výstav alebo vybraných aukcií. Vybraný tovar starostlivo kontrolujeme, čistíme a až po dôkladných záťažových testoch púšťame do predaja.

HTB1i38-JX

Všetko musí šliapať

Kontrolujeme čítacie mechaniky, dostatočné chladenie konzoly, funkčnosť všetkých vstupov i výstupov a správnu funkciu aj odozvu akýchkoľvek tlačidiel na konzolu a na ovládači. Potom uvádzame tovar i vizuálne do pôvodného stavu tak, aby bolo k nerozoznanie od nového. Náš tovar je tak vhodné aj ako darček. Vďaka tomuto všetkému máme prehľad o každom jednotlivom kuse, ktorý ponúkame. Dbáme na to, aby bol každý výrobok v perfektnom stave a zabezpečujeme správny chod všetkých jeho funkcií.

 

Všetko je na svojom mieste a v záruke

Renovovaný tovar dodávame so všetkým, čo je potrebné k jeho používaniu a pokiaľ nie je v popise tovaru uvedené inak, tak i so všetkým pôvodným príslušenstvom. Vybraný tovar sme schopní dodať i vrátane originálneho balenia a ponúkame tiež Prvé nastavenie. Na všetky renovované herné konzoly a príslušenstvo poskytujeme ročnú záruku, ktorú môžete u všetkých konzol a niektorého príslušenstva predĺžiť využitím našej služby Predĺžená záruka.
/*