Xbox One Watch Dogs 3 Legion (nová)
Novinka
Xbox One Watch Dogs 3 Legion (nová)
Xbox One Watch Dogs 3 Legion (nová)
Xbox One Watch Dogs 3 Legion (nová)
Xbox One Watch Dogs 3 Legion (nová)
Xbox One Watch Dogs 3 Legion (nová)

Xbox One Watch Dogs 3 Legion (nová)

11,89 EUR
Posledný kus skladom!
Doprava
Parametre
Osobne v Plzni:dnesPo celej SR:v pondelok

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód022718VýrobcaUBISOFTZáruka24 mesiacov
Stav: Nová
NováPredávame aj renovované hry - odborne vyčistené, testované, na nerozoznanie od nových. Kliknutím sem zistíte viac.

Hra na Xbox One

Jazyk hry: Angličtina

Nová nerozbalená hra

Jedná sa o predobjednávku a cena je orientačná. Dátum vydania hry je 3.11.2020. Pri predobjednávke môžeme hru doručiť už ten istý deň.

Prejdime rovno k jadru strážneho pudla - pamätáte si, aký nárez boli prvé hry v otvorených mestských uliciach, v ktorých sa voľne preháňali civilisti , ktoré šlo zmlátiť, zabiť, alebo prejsť? Tak vo Watch Dogs 3 Legion je možné si za všetky civilné panďuláčky na uliciach zahrať! Každý má svoje vlastnosti, výhody a nevýhody. Napríklad bývalí vojaci sú skúsení v boji, ale sú trochu nápadní. Naopak staré plesnivé babičky sa dokážu všade nenápadne votrieť, lenže zase nie sú práve trvanlivé. Ako to súvisí s príbehom hry?

Dej sa odohráva v dystopickém Londýne , z ktorého rastúce zločinnosť a teroristické útoky vycepovaly utláčajúcu policajný štát, v ktorom sa to priamo hemží ozbrojenými "bezpečnostnými" roboty a Drone. Hackerská skupina DedSec, zrejme poučená knihou 1984 od Georgea Orwella, by rada vniesla do ulíc zase nejakú tú slobodu . K tomu bude potrebné získať / najať spojencov / spolupracovníkov v radoch podobne zmýšľajúcich civilistov, ktorí akurát nevedia, že sú v hre.

Schopnosti ovládaných človiečikov sa dajú upravovať s postupom na vyššie úrovne v troch kategóriách - Enforcer, Infiltrator a Hacker. Na každú misiu sa hodí iný agent . To ale nie je jediný rozlišovaciu prostriedok, rôznorodé budú aj ich osobnosti a teda aj náhodne troušené komentáre počas hry. Mimo hlavnej príbeh, ktorý je rozdelený do piatich hlavných línií, je v Legion veľa vedľajších úloh a zábavných aktivít, ako sa na hru takéhoto štýlu pristane.

VěkUSK18
Typ hryAkčné, Auta, Dlhá hra, Sandbox, Stealth akcia, Štyl Mario Kart, Velká mapa
VýrobceUBISOFT
Záruka24 mesiacov
Popis
/*