Xbox One Tom Clancy'Ghost Recon Breakpoint (CZ)
Novinka
Akcia
Výpredaj
Xbox One Tom Clancy'Ghost Recon Breakpoint (CZ)
Xbox One Tom Clancy'Ghost Recon Breakpoint (CZ)
Xbox One Tom Clancy'Ghost Recon Breakpoint (CZ)
Xbox One Tom Clancy'Ghost Recon Breakpoint (CZ)
Xbox One Tom Clancy'Ghost Recon Breakpoint (CZ)

Xbox One Tom Clancy'Ghost Recon Breakpoint (CZ)

13,49 EUR
Posledný kus skladom!
Doprava
Parametre
Osobne v Plzni:dnesPo celej SR:v pondelok

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód024755VýrobcaUBISOFTZáruka24 mesiacov
Stav: Renovované
vynovené Naše hry sú odborne vyčistené, otestované a na nerozoznanie od nových. Kliknutím sem zistíte viac.

Hra na Xbox One

Jazyk hry: Čeština

vyskúšané Check_mark otestované Check_mark

Ghost Recon Breakpoint nadväzuje na predvlaňajší diel Wildlands , a to nielen v príbehu. Ten nás mimochodom zavedie e na ostrov menom aurou, v ktorom sa nachádza ako šíra poľa, tak husté lesy, skaly, sopka a tiež nejaká tá voda. Časovo je hra umiestnená do roku 2023, štyri roky po udalostiach Wildlan d s. Jednotka Ghosts bude mať za úlohu na ostrove preveriť veliteľstve firmy SKELLY Tech, ktorá sa zaoberá výrobou bojových dronov. Výrobňa dronov bola infiltrovaná skupinou pútavé vojakov Ghosts na čele s Coleom D. Walkerom, ktorí si teraz hovoria Wolves (Vlci) a namiesto aby Drone využívali treba ku zberu medu , robia s nimi všelijaké hlúposti.

Výpočet herných prvkov Breakpoint znie ako zložitý recept na chutnú pikantné zmes taktickej strieľačky, adventúry a survival hry, to celé zaliate kooperatívny omáčkou štyroch chuťou a podávané na tanieri otvoreného sveta. Áno, celá hra bude od základu postavená na spolupráci až štyroch hráčov. Vplyv štyroch ľudí na chod hry má veľký potenciál strhnúť celý herný zážitok jedným z dvoch lákavých smerov. V závislosti na inteligenciu zúčastnené party hráčov môže z Breakpoint vzniknúť buď vysoko odměňující napínavé strategické dobrodružstvo a alebo totálny chaos spôsobujúce nekontrolovateľné záchvaty smiechu.

J ednotliví hráči si budú môcť vybrať zo štyroch (neskôr viac) tried postáv, ktoré bude možné meniť v hre na hlavnom stanovišti, podobne ako možno v reálnom živote meniť potrebné oblečenie alebo pohlavia. Ďalšími príspevky ku humanizácia ovládaných panáčikov sú systém zraňovanie a liečenia a vplyv náročnosti terénu na výdrž vojaka . Spomenieme ešte potrebné možnosť prehodiť si pokazeného kamaráta cez rameno a odniesť ho z bitky a zručnosť transformácie na prízrak šikovným rozotrením blata po celom tele. A teraz už pôjdeme spať, milé deti a prebudíme sa ešte len až tú hru vydajú.

VěkUSK18
Jazyk hryČeština, Angličtina, Němčina, Francouzština, Holandština, Italština, Polština, Portugalština, Španělština
Typ hryAkčné, Moderná vojna, Otvorený svet, Sci-Fi, Stealth akcia
VýrobceUBISOFT
Datum vydání04.10.2019
Online multiplayer1 - 8 hráči
Záruka24 mesiacov
Popis
/*