Xbox One This Is The Police (nová)
Akcia
Výpredaj
Xbox One This Is The Police (nová)
Xbox One This Is The Police (nová)
Xbox One This Is The Police (nová)
Xbox One This Is The Police (nová)
Xbox One This Is The Police (nová)

Xbox One This Is The Police (nová)

7,43 EUR
Posledný kus skladom!
Doprava
Parametre
Po celej SR:v utorok

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód059716VýrobcaTHQ NordicZáruka24 mesiacov
Stav: Nová
NováPredávame aj renovované hry - odborne vyčistené, testované, na nerozoznanie od nových. Kliknutím sem zistíte viac.

Hra na Xbox One

Jazyk hry: Angličtina

Nová nerozbalená hra

 

Ponorte sa do hlbokého príbehu plného korupcie, zločinu a machinácií. Preberte úlohu policajného náčelníka Jacka Boyda a postavte sa odpudivému podsvetia mesta Freeburg, ktoré sa rúti do záhuby. Odíde nakoniec Jack do dôchodku s peknou radom vyznamenania, alebo ho práca zlomí ... či ešte horšie?

Starajte sa o svojich zamestnancov, reagujte na naliehavé udalosti a vyšetrujte zločiny v meste na pokraji chaosu. Za oponou pracuje mafiánske podsvetia, ktoré ponára svoje škáry čím ďalej hlbšie, a starosta je pripravený využiť každú situáciu k svojmu politickému prospechu.

Ako budete reagovať na vývoj každej situácie, záleží len na vás. Niekedy budete musieť zvládnuť rozvíjajúce sa krízu na mieste zločinu alebo vyjednávať so zločineckými bossmi vládnucimi vo Freeburg. Inokedy sa ocitnete pod paľbou všetečných otázok na tlačovej konferencii, prípadne aj v krížovom výsluchu čoby svedok na súde. Unesiete všetok ten tlak a zvládnete nevybouchnout aspoň tak dlho, aby ste si našetrili dostatok peňazí na útulné hniezdočko na staré kolená?

Kľúčové vlastnosti:
Vaša úloha je jasný: zarobiť 500 000 $ za 180 dní, než Jack Boyd bude musieť odísť do dôchodku. Ako? To je čisto na vás!
Rozhodovanie, rozhodovanie! V hre This Is the Police hrá hlavnú úlohu temný príbeh a všetko závisí na tom, ako na neho budete reagovať. Či už sa rozhodnete akokoľvek, vaša voľba ovplyvní hru - aj osud Jacka Boyda.
Hodný, Zlý a ... Škaredý? Náčelník policajného okrsku vo Freeburg sa stretáva so všelijakými ľuďmi. Je na vás, aby ste našli tie zlé a rozhodli sa, ako sa s nimi vysporiadať.
Vykonávajte svoju povinnosť. Čoby šéf freeburgské polície čelí Jack všemožným výzvam: reaguje na mimoriadne udalosti, stará sa o svoje dôstojníkov, bráni svoje oddelenie pred radnicou a skorumpovaným starostom a mnoho ďalšieho.
Vyšetrujte prípady a zbierajte dôkazy proti zločineckým gangom, ktoré vyčíňa vo Freeburg.
Vypořádejte sa s řevnivými mocnosťami v meste. Každý vám ponúka službičky a každá z nich niečo stojí.
Bohatý a plne nahovorený príbeh: Jacka Boyda stvárnil Jon St. John, hlas Duke Nukema.

 
VěkUSK16
Jazyk hryAngličtina, Němčina, Arabština, Francouzština, Portugalština, Ruština, Španělština
Typ hrySilný príbeh, Strielačka, Zábavná
VýrobceTHQ Nordic
Datum vydání02.08.2016
Online multiplayerne
Záruka24 mesiacov
Popis
/*