Xbox One Steep
Renovované
Xbox One Steep
Xbox One Steep
Xbox One Steep
Xbox One Steep
Xbox One Steep

Xbox One Steep

na dotaz
Tento produkt sa nedá zakúpiť
Vypredané
Doprava
Parametre

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód048974VýrobcaUBISOFTZáruka24 mesiacov
Stav: Renovované
vynovené Naše hry sú odborne vyčistené, otestované a na nerozoznanie od nových. Kliknutím sem zistíte viac.

Hra na Xbox One

Jazyk hry: Angličtina

vyskúšané Check_mark otestované Check_mark

 
VYŽADOVANÉ STABILNÉ PRIPOJENIE K INTERNETU
VYŽADOVANÉ ZALOŽENIE ÚČTU UBISOFT
 
 
Utiahnite si pracky, nasaďte helmy a ide sa na svah.
 
Preháňajte sa obrovským otvoreným svetom v Alpách a na Aljaške, kde je sneh vždy čerstvo napadnutý a jazda nikdy nekončí. Zdolajte najimpozantnejšie vrcholky sveta na lyžiach, snowboarde, vo wingsuit kombinéze alebo s padákovým klzákom.
 
Vyštartujte sami alebo bok po boku s ďalšími hráčmi. Nahrávajte a zdieľajte tie najšialenejšie triky, ktoré svet kedy videl. Vyzvite kamarátov, aby si vyskúšali vaše vlastné trasy, a celý svet, nech sa pokúsia prekonať vaše najlepšie triky a znovu prežiť vaše najepickejšie pády.

Myslíte si, že stojí za to sa o vaše zážitky podeliť? Pripomeňte si svoje najpôsobivejšie chvíľky a výzvy a zdieľajte nahrávky na všetkých sociálnych médiách. Zakaždým, keď si prerazíte novú cestu z kopca, stanete sa autormi jedinečného zjazdu, na ktorý sa môžu pozrieť vaši kamaráti online a zažiť ho s vami. Pripomeňte si všetky svoje najelegantnejšie jazdy, najdrsnejšie kolízie aj najdivokejšie triky.
 
Zvoľte si ideálny uhol kamery, tempo a rýchlosť prehrávania, vytvorte dokonalý záznam a vyzvite svet, aby sa váš výkon pokúsil prekonať!
VýrobceUBISOFT
Záruka24 mesiacov
Popis
/*