Xbox One NHL 19 2019 (CZ)
Akcia
Výpredaj
Renovované
Xbox One NHL 19 2019 (CZ)
Xbox One NHL 19 2019 (CZ)
Xbox One NHL 19 2019 (CZ)
Xbox One NHL 19 2019 (CZ)
Xbox One NHL 19 2019 (CZ)

Xbox One NHL 19 2019 (CZ)

27,99 EUR
Posledný kus skladom!
Doprava
Parametre
Po celej SR:v pondelok

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód010874VýrobcaEAZáruka24 mesiacov
Stav: Renovované
vynovené Naše hry sú odborne vyčistené, otestované a na nerozoznanie od nových. Kliknutím sem zistíte viac.

Hra na Xbox One

Jazyk hry: Čeština

vyskúšané Check_mark otestované Check_mark

 


Zahrajte si v NHL 19 na vonkajších klziskách a v rámci nových i staronových režimov sa vydajte na cestu z miestneho zamrznutého rybníka až medzi profesionálov. Zmerajte svoje sily proti viac ako dvoma stovkám najväčších hokejových legiend, ktoré kedy vkročili na ľad, na čele s Waynom Gretzkym. Zásluhou novej špičkovej herné technológie si vychutnajte výbušné korčuľovanie s ešte väčšou akceleráciou, rýchlosťou a vylepšenými reakciami ovládanie.

NÁVRAT ku koreňom

S NHL 19 sa hokej vracia k svojim koreňom pod šíre nebo. Zahrajte si na vonkajších klziskách a v rámci nových i staronových režimov sa vydajte na cestu z miestneho zamrznutého rybníka až medzi profesionálov.

LEGENDY V AKCII

Zmerajte svoje sily proti viac ako dvoma stovkám najväčších hokejových legiend vrátane Waynea Gretzkyho, o ktorých autentické stvárnenie sa stará najmodernejšia technológia Real Player Motion. Technológia RPM prináša výbušné korčuľovanie s rýchlou akceleráciou a vylepšenými reakciami ovládanie. Vďaka novému koliznímu fyzikálnemu systému sa môžete tiež tešiť na väčšie a drsnejší hity.

LEPŠIE CENTRUM

Predstavujeme World of Chelm, inovované herné centrum nových a staronových režimov k prispôsobovaniu vlastnej postavy, zjednotených pod jeden systém odmien. Navrhnite si postavu a postupným hraním získajte ďalšie vybavenie a cez 900 nových možností vlastné úpravy vzhľadu, vrátane oblečenia, ako sú mikiny s kapucňou, bundy, pletené zimné svetre a ďalšie. Vyjadrite svoj štýl pomocou jedinečného vzhľadu a prispôsobte si hru prostredníctvom nových hráčskych tried a unikátnych vlastností, vďaka ktorým získate absolútnu slobodu v tom, ako budete vyzerať a hrať.

VěkUSK12
Jazyk hryČeština, Angličtina, Němčina, Finština, Francouzština, Ruština, Švédština
Typ hryHokej, Olympiáda, Športová, Zimné športy
VýrobceEA
Datum vydání14.09.2018
Offline multiplayerCo-op, PvP
Online multiplayer1 - 12 hráčů
Záruka24 mesiacov
Popis
/*