Xbox One NBA 2K20 (nová)
Novinka
Akcia
Výpredaj
Xbox One NBA 2K20 (nová)
Xbox One NBA 2K20 (nová)
Xbox One NBA 2K20 (nová)
Xbox One NBA 2K20 (nová)
Xbox One NBA 2K20 (nová)

Xbox One NBA 2K20 (nová)

8,92 EUR
Posledný kus skladom!
Doprava
Parametre
Po celej SR:zajtra

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód021775Výrobca2K SportsZáruka24 mesiacov
Stav: Nová
NováPredávame aj renovované hry - odborne vyčistené, testované, na nerozoznanie od nových. Kliknutím sem zistíte viac.

Hra na Xbox One

Jazyk hry: Angličtina

Nová nerozbalená hra

Na škatuľkách s prvou hrou NBA 2K bolo určite napísané niečo ako "staňte sa skutočným basketbalníkem"! V hre bolo možné hrať basketbal, to áno. V súčasnom vydaní máme zhruba nekonečno a pol skutočných hráčov, režim príbehu sa scénami hranými skutočnými ľuďmi, hromady RPG prvkov, doteraz najrozsiahlejší tuning panďuláčků a ešte treba stvoriteľský režim, v ktorom si každý môžeme upláca z hliny svojho vl astního " Adama " a dať mu meno Karel .

V jednom z prvých trailerových videí bol odhalený režim navrhovanie vlastných homo sapiens, za ktorý by sa nemusela hanbiť ani hociktorá hra Sims . Až na to, že v NBA je možné vytvárať iba namakané chlapisko , zatiaľ čo hlavným účelom Sims je tvoriť ženy a ... tak ďalej . Nežné pohlavie sa však v novom NBA tiež objaví, a to nie namaľované na tribúne, ale osobne, prostredníctvom 12 tímov WNBA pre 2019.

Vo všetkých vyššie spomenutých herných režimoch budete môcť okúsiť vylepšené pohyby, šikovnejší manipuláciu s loptou, lepšia reakcia obrany a tiež niekoľko bodov IQ navyše pre hráčov postihnutých umelou inteligenciou. Za zmienku stojí tiež vylepšený režim MyGM, čo je veľmi podrobný manažérsky režim, ktorý zahŕňa aj psychológiu hráčov a ich potreby a dodáva hre neuveriteľnú realistickosť. Višničkou na torte sú potom nové Legendárny Tímy plnej renovovaných verzií najlepších hráčov z histórie basketbalu (pretože inak by niektorým z nich bolo vyše 70 rokov).

VěkUSK0
Jazyk hryAngličtina, Němčina, Arabština, Francouzština, Chorvatština, Italština, Korejština, Španělština
Typ hryBasket, Športová
Výrobce2K Sports
Datum vydání06.09.2019
Offline multiplayerCo-op, PvP, Shared-screen, Více než 2 hráči
Online multiplayer1-10 hráčů
Záruka24 mesiacov
Popis
/*