Xbox One Monster Hunter: World
Akcia
Výpredaj
Renovované
Xbox One Monster Hunter: World
Xbox One Monster Hunter: World
Xbox One Monster Hunter: World
Xbox One Monster Hunter: World
Xbox One Monster Hunter: World

Xbox One Monster Hunter: World

11,99 EUR
Posledný kus skladom!
Doprava
Parametre
Osobne v Plzni:dnesPo celej SR:v utorok

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód056936VýrobcaCapcomZáruka24 mesiacov
Stav: Renovované
vynovené Naše hry sú odborne vyčistené, otestované a na nerozoznanie od nových. Kliknutím sem zistíte viac.

Hra na Xbox One

Jazyk hry: Angličtina

vyskúšané Check_mark otestované Check_mark

Monter Hunter predstavuje kriticky oceňovanú sériu akčných RPG, ktoré sa predalo viac ako 40 miliónov kusov po celom svete. Ďalšie vstup do tejto série, Monster Hunter: World, prinesie k životu živé ekosystém, v ktorom sa hráči postaví do úlohy lovca vyhľadávajúceho divoká fantastická zvieratá. Vydajte sa na cestu a plňte úlohy na vlastnú päsť, či po boku svojich priateľov vďaka novému online módu pre až 3 hráčov naprieč všetkými svetovými regiónmi.

V Monster Hunter: World sa hráči postavia neľútostným monštrám, zatiaľ čo ich lovecké schopnosti sa budú po čas hrania stále vylepšovať. Korisť získaná z padlých nepriateľov bude využívaná pre vytváranie nového vybavenia. Lovci sa budú musieť mať neustále na pozore vďaka nevyzpytatelnému prostredie a môžu sa tešiť na intenzívne a stále ťažšie bitky!

Kľúčové prvky:
Vitajte v novom svete: Hráči sa v úlohe lovca vydávajú na výskumnú expedíciu na novoobjavený kontinent zvaný "Nový Svet" a postupne odhaľujú jeho tajomstvo.

Žijúca ekosystém: Naučte sa využívať okolité prostredie pre svoj prospech. Napríklad poštvať monštrá proti sebe, aby ste nalákali svoj hlavný cieľ tam, kde ho chcete mať.

Nový online mód pre viacerých hráčov: Keď pre vás bude niektorý súboj príliš náročný, spojte sa až s troma hráčmi a postavte sa výzve spoločne.

Lovte a vyrábajte nové vybavenie: Porážajte monštrá a získavajte tak korisť, z ktorej vyrobíte zbrane a ďalšie vybavenie.

Ovládnite monštrá: Súvislá a zábavná hrateľnosť: Rozľahlý a úplne otvorený svet plný výziev. Nečakajte žiadne nahrávacie obrazovky!

VěkUSK12
Typ hryAkčné, Dlhá hra, Fantasy, JRPG, Otvorený svet, RPG
VýrobceCapcom
Datum vydání26.01.2018
Online multiplayer1-4 hráči
Záruka24 mesiacov
Popis
/*