Xbox One Lego DC Super Villains (nová)
Akcia
Xbox One Lego DC Super Villains (nová)
Xbox One Lego DC Super Villains (nová)
Xbox One Lego DC Super Villains (nová)
Xbox One Lego DC Super Villains (nová)
Xbox One Lego DC Super Villains (nová)

Xbox One Lego DC Super Villains (nová)

12,88 EUR
Datum naskladnenia: sobota 10.12
Doprava
Parametre
Po celej SR:pozajtra

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód019826VýrobcaWarner BrothersZáruka24 mesiacov
Stav: Nová
NováPredávame aj renovované hry - odborne vyčistené, testované, na nerozoznanie od nových. Kliknutím sem zistíte viac.

Hra na Xbox One

Jazyk hry: Angličtina

Nová nerozbalená hra


Vydajte sa na úplne nové LEGO dobrodružstvo a staňte sa tým najlepším ničomníkom, akého kedy vesmír videl, v hre LEGO DC Super-Villains. Úplne po prvýkrát budú mať hráči možnosť hrať za Super-po celú dobu hrania a vykonávať tak nezbedné skopičinky a rozpútať chaos v tejto akčnej hre vyvinuté v spolupráci s DC Comics.

Príbeh hry LEGO DC Super-Villains je zasadený do rozľahlého otvoreného sveta DC Universe, kde Liga Spravodlivosti zmizla bez stopy a zanechala tak bremeno ochrany planéty Zem na svojich protějšcích z paralelného vesmíru, ktorí sami seba označujú za Syndikát Spravodlivosti. Ako ale čoskoro vyjde najavo, títo nováčikovia nie sú tak úplne tí, za ktorých sa vydávajú ... Úlohou hráča bude odhaliť úmysly týchto nových neznámych, rádoby hrdinov. Vydajte sa na epické dobrodružstvo a stretnite sa s mnohými ikonickým postavami známymi z DC univerza, ako je Joker, Harley Quinn, Lex Luthor, Deathstroke, Killer Frost, Sinestro a mnoho ďalších.

Kľúčové prvky:

  • Je dobré byti zlý - Pokiaľ ide o zločinnosť, Injustice League nezostane nikdy pozadu. Hráči budú bojovať s protivníkmi, riešiť hádanky a prekonávať prekážky za využitie najrôznejších vylomenín a taktík.
  • Prispôsobiteľné padouchové - Vytvorte si svojho unikátneho Super-už na začiatku hry alebo vyberajte zo známych postáv. Prispôsobte si vzhľad, štýl, schopnosti a príbeh každej z postáv. Pri postupe hrou hráči odomykajú nové schopnosti, zručnosti a ďalšie prvky prispôsobenia.
  • Neskutočne zábavný príbeh DC Comics - Bojujte so zlom v zábavnom, originálnym a humornom dobrodružstvo vytvorenom v kolaboráciu s DC Comics.
  • Nové lokality k objavovaniu - Herny príbeh je zasadený do mestského prostredia Gotham City a Metropolis a tiež ponúkne ďalšie lokality známe z univerza DC Comics, ako je napríklad Smallville, Hall of Doom, Hall of Justice a Watchtower.
  • Spojte svoje sily v kooperatívnej hre - Priatelia a rodina sa môžu kedykoľvek pripojiť do hry vďaka lokálnemu kooperačnímu módu.

 

VěkUSK12
Jazyk hryAngličtina, Němčina, Dánština, Francouzština, Holandština, Chorvatština, Italština, Korejština, Polština, Portugalština, Rumunština, Ruština, Španělština
Typ hryDetská, Lego, Podľa filmu, Skákačka, Superhrdinovia
VýrobceWarner Brothers
Datum vydání16.10.2018
Offline multiplayerCo-op, Split-screen
Online multiplayerNe
Záruka24 mesiacov
Popis
/*