Xbox One Hitman 2
Akcia
Renovované
Xbox One Hitman 2
Xbox One Hitman 2
Xbox One Hitman 2
Xbox One Hitman 2
Xbox One Hitman 2
Xbox One Hitman 2

Xbox One Hitman 2

16,99 EUR
Posledný kus skladom!
Doprava
Parametre
Osobne v Plzni:dnesPo celej SR:v pondelok

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód018799VýrobcaIO InteractiveZáruka24 mesiacov
Stav: Renovované
vynovené Naše hry sú odborne vyčistené, otestované a na nerozoznanie od nových. Kliknutím sem zistíte viac.

Hra na Xbox One

Jazyk hry: Angličtina

vyskúšané Check_mark otestované Check_mark

Tentokrát sa s Agentom 47 vydáme do 6 nových exotických miest, napríklad do pralesov Kolumbie. Nebudú však chýbať ani rušná, slnkom zaliata mesta, či nočné zapadnuté uličky. Navyše teraz môžete k likvidácii svojho cieľa využiť skoro čokoľvek zo svojho okolia - celý svet sa stane vašou zbraňou. k dispozícii bude samozrejme množstvo prevlekov a ďalších možností, ako sa stať dokonale nenápadným.

Vaším hlavným cieľom bude vystopovať takmer nepolapiteľný cieľ s krycím názvom Shadow Client a zničiť jeho bodyguardov. Avšak, čo sa týka príbehu, nezostane len pri chladnokrvné vraždy. Potom, čo odhalíte skutočnú identitu svojho cieľa a dojdete pravdy ohľadom ďalekej minulosti samotného Agenta 47, nebude už nič ako predtým ...

NA ČO SA MÔŽETE TEŠIŤ:

Svet je tvoja zbraň - Stačí trocha kreativity a každú vraždu budete môcť nazvať umeleckým dielom v kariére Agenta 47. Možností, ako využiť okolité prostredie na splnenie svojho cieľa, je v podstate nekonečno. Po svojich obetiach môžete vrhať rôzne predmety, napr. Náradie, môžete ich utopiť, otráviť, alebo napríklad zhodiť zo zrázu.

Nedostižné ciele - Takzvané nedostižné ciele sú osoby, ktoré nie sú vidieť na mape a vystopovať ich môžete iba pomocou nenápadných indícií o ich pohybe. Za ich zneškodnenia získavate rôzne obleky.

Nové herné módy - K dispozícii sú nové módy a nové spôsoby, ako si hru HITMAN užiť spoločne s Vašimi priateľmi, ako je napríklad kooperačný mód Sniper Assassin.

 

 

VěkUSK18
Typ hryAkčné, Legenda, Podľa filmu, Strategie, Stealth akcia
VýrobceIO Interactive
Datum vydání09.11.2018
Online multiplayer1-2 hráči
Záruka24 mesiacov
Popis
/*