Xbox One Hitman 2 (nová)
Xbox One Hitman 2 (nová)
Xbox One Hitman 2 (nová)
Xbox One Hitman 2 (nová)
Xbox One Hitman 2 (nová)
Xbox One Hitman 2 (nová)
Xbox One Hitman 2 (nová)

Xbox One Hitman 2 (nová)

14,87 EUR
Posledný kus skladom!
Doprava
Parametre
Po celej SR:pozajtra

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód010035VýrobcaIO InteractiveZáruka24 mesiacov
Stav: Nová
NováPredávame aj renovované hry - odborne vyčistené, testované, na nerozoznanie od nových. Kliknutím sem zistíte viac.

Hra na Xbox One

Jazyk hry: Angličtina

Nová nerozbalená hra

Tentokrát sa s Agentom 47 vydáme do 6 nových exotických miest, napríklad do pralesov Kolumbie. Nebudú však chýbať ani rušná, slnkom zaliata mesta, či nočné zapadnuté uličky. Navyše teraz môžete k likvidácii svojho cieľa využiť skoro čokoľvek zo svojho okolia - celý svet sa stane vašou zbraňou. k dispozícii bude samozrejme množstvo prevlekov a ďalších možností, ako sa stať dokonale nenápadným.

Vaším hlavným cieľom bude vystopovať takmer nepolapiteľný cieľ s krycím názvom Shadow Client a zničiť jeho bodyguardov. Avšak, čo sa týka príbehu, nezostane len pri chladnokrvné vraždy. Potom, čo odhalíte skutočnú identitu svojho cieľa a dojdete pravdy ohľadom ďalekej minulosti samotného Agenta 47, nebude už nič ako predtým ...

NA ČO SA MÔŽETE TEŠIŤ:

Svet je tvoja zbraň - Stačí trocha kreativity a každú vraždu budete môcť nazvať umeleckým dielom v kariére Agenta 47. Možností, ako využiť okolité prostredie na splnenie svojho cieľa, je v podstate nekonečno. Po svojich obetiach môžete vrhať rôzne predmety, napr. Náradie, môžete ich utopiť, otráviť, alebo napríklad zhodiť zo zrázu.

Nedostižné ciele - Takzvané nedostižné ciele sú osoby, ktoré nie sú vidieť na mape a vystopovať ich môžete iba pomocou nenápadných indícií o ich pohybe. Za ich zneškodnenia získavate rôzne obleky.

Nové herné módy - K dispozícii sú nové módy a nové spôsoby, ako si hru HITMAN užiť spoločne s Vašimi priateľmi, ako je napríklad kooperačný mód Sniper Assassin.

 

 

VěkUSK18
Jazyk hryAngličtina, Němčina, Arabština, Francouzština, Italština, Korejština, Polština, Ruština, Španělština
Typ hryAkčné, Legenda, Podľa filmu, Strategie, Stealth akcia
VýrobceIO Interactive
Datum vydání09.11.2018
Online multiplayer1-2 hráči
Záruka24 mesiacov
Popis
/*