Xbox One Halo Wars 2
Akcia
Výpredaj
Renovované
Xbox One Halo Wars 2
Xbox One Halo Wars 2
Xbox One Halo Wars 2
Xbox One Halo Wars 2
Xbox One Halo Wars 2

Xbox One Halo Wars 2

5,99 EUR
Skladom 3 ks
Doprava
Parametre
Osobne v Plzni:dnesPo celej SR:zajtra

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód019731Výrobca343 IndustriesZáruka24 mesiacov
Stav: Renovované
vynovené Naše hry sú odborne vyčistené, otestované a na nerozoznanie od nových. Kliknutím sem zistíte viac.

Hra na Xbox One

Jazyk hry: Angličtina

vyskúšané Check_mark otestované Check_mark

 


Druhé Halo Wars je akčná RTS na doteraz najväčšom bojisku univerza Halo. Pripravte sa postaviť do čela armád Spartan a ďalších bojových síl sveta Halo, ako sú Warthogové, škorpión a rada nových jednotiek. Čaká vás brutálny vojna proti novému strašnému nepriateľovi, frakciu menom Banished.

Návrat lode Spirit of Fire
Vo strhujúce kampani sa znovu stretnete s loďou Spirit of Fire. Kapitán Cutter a jeho posádka bojujú s novým nebezpečným nepriateľom, ktorý má v úmysle ovládnuť celú galaxiu. Príbeh Halo Wars 2 sa odohráva vo svete uvrhnutý do chaosu po udalostiach v Halo 5: Guardians. Predelové filmečky má opäť na starosť ranomované Blur Studio.

vzostup Atrioxe
Druhý diel predstavuje nového hrozivého zloducha - Atriox je vodcom nájomné skupiny, ktorá si hovorí Banished (Vyhostenie). Tá má vo svojom arzenáli mnoho tradičných mimozemských zbraní známych fanúšikom sveta Halo, ktoré boli prepracované a sú teraz oveľa brutálnejší, než s čím sa UNSC v boji s Covenant kedy stretlo.

Najväčší bojisko vo svete Halo
Zavítate na bájny a umelo vytvorený svet známy ako Archa - najzáhadnejšia a najmocnejší projekt rasy Forerunner. Archa bola prvýkrát predstavená v Halo 3, keď Master Chief zistil, že ide doslova o kolísku eponymný svetov v tvare prstenca. Teraz budú mať hráči šancu stretnúť sa o kontrolu nad touto nepredstaviteľnou silou.

Nový druh stratégia
Séria Halo Wars redefinovala na konzolách žáner stratégií v reálnom čase (RTS) a druhý diel posunie latku evolúcie ešte vyššie, vďaka hybridným režimom zameraným na akciu a tradičné taktické prvky. Ľudia zo štúdia Creative Assembly (séria Total War) zúročí desiatky rokov svojich skúseností s žánrom RTS a vytvorí hru z univerza Halo, ktorá prinesie akčnú snímku pre nováčikov na poli stratégií i ostrieľaných veteránov.

VěkUSK12
Typ hryAkčné, Exkluzivní, Legenda, Sci-Fi, Strielačka
Výrobce343 Industries
Datum vydání21.02.2017
Online multiplayer1-6 hráčů
Záruka24 mesiacov
Popis
/*