Xbox One Halo The Master Chief Collection
Renovované
Xbox One Halo The Master Chief Collection
Xbox One Halo The Master Chief Collection
Xbox One Halo The Master Chief Collection
Xbox One Halo The Master Chief Collection
Xbox One Halo The Master Chief Collection

Xbox One Halo The Master Chief Collection

23,99 EUR
Posledný kus skladom!
Doprava
Parametre
Po celej SR:pozajtra

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód019180Výrobca343 IndustriesZáruka24 mesiacov
Stav: Renovované
vynovené Naše hry sú odborne vyčistené, otestované a na nerozoznanie od nových. Kliknutím sem zistíte viac.

Hra na Xbox One

Jazyk hry: Angličtina

vyskúšané Check_mark otestované Check_mark

xbox one, multiplayer
xbox one, klasickej hry
xbox one, FPS, strieľačka s prvého pohľadu
xbox one, hry sci-fi

"Halo: The Master Chief Collection" ponúka kompletnú príbeh legendárneho hrdinu série Halo, Master Chiefa, prvýkrát na jednej konzole. Táto kolekcia bude navyše obsahovať aj prepracovanú verziu "Halo 2" s názvom "Halo 2: Anniversary", a to pri príležitosti osláv 10. výročia tejto fanúšikov obľúbenej klasiky. "Halo: The Master Chief Collection" je unikátny kolekciou série "Halo" ( "Halo: Combat Evolved Anniversary", "Halo 2: Anniversary", "Halo 3" a "Halo 4") sa zjednotenú hlavné ponukou, v ktorej fanúšikovia nájdu odomknuté všetky jednotlivé kapitoly kampane. Vydajte sa v úlohe Master Chiefa na dlhú púť a užite si nespočet hodín zábavy v režime hry viacerých hráčov. Vstúpte do sveta série "Halo" v rámci známej kampane alebo viac ako stovky máp pre režim hry viacerých hráčov zo všetkých štyroch titulov.

Každá hra v "Halo: The Master Chief Collection" na Xbox One je vylepšená po grafickej stránke, "Halo 2: Anniversary" sa môže navyše pochváliť úplne prepracovanú kampaní. Všetky štyri hry pobeží na dedikovaných serveroch pri 60 snímkach za sekundu.

V rámci "Halo: The Master Chief Collection" sa môžete tiež tešiť na prístup k novej digitálnej sérii "Halo: Nightfall" a multiplayerové betaverziu "Halo 5: Guardians", ktorá bude k dispozícii na konci roka 2014.

Kompletné príbeh Master Chiefa - V rámci jedného balenia a na jednej konzole sa môžete vďaka "Halo: The Master Chief Collection" tešiť na ikonického a obľúbeného hrdinu a jeho impozantný cestu sérií Halo. K dispozícii budete mať na 45 misií pre jedného hráča z "Halo: Combat Evolved Anniversary", "Halo 2: Anniversary", "Halo 3" a "Halo 4", všetko navyše odomknutá od úplného začiatku. Ďalším lákadlom "Halo: The Master Chief Collection" je vylepšená grafická stránka každej z hier, ktoré beží pri 60 snímkach za sekundu, vrátane graficky prepracované kampane "Halo 2: Anniversary". Nezabudnime ani na nové videá z prológu a epilógu předznamenávající "Halo 5: Guardians". Toto je skrátka kolekcia, na ktorú fanúšikovia série "Halo" čakali. Všetko pekne v jednom a na Xbox One.

"Legendárny" multiplayer séria Halo - Kolekcia ponúka viac ako 100 máp pre viacerých hráčov a máp z prídavku Spartan Ops zo všetkých štyroch titulov (vôbec prvýkrát budú hrateľné cez Xbox Live aj mapy z "Halo: Combat Evolved") bežiacich na pôvodných Engine. Na vás len bude, aby ste si vybrali, v akej z hier sa budete chcieť pustiť do svojich nepriateľov. Zvoľte si z hlavnej

ponuky obľúbenou mapu pre viacerých hráčov a herný režim a po boku ďalších Sparťanov sa pustite na dedikovaných serveroch do boja.

"Halo 2: Anniversary" - V rámci osláv 10. výročia vydania tejto ikony sa tešte na úplne nové videá a vizuálne prepracovanú kampaň s "klasickým režimom", ktorý vám umožní okamžite prepínať medzi prerobenú verzií a tou pôvodnou z roku 2004. Objavte nové čriepky príbehu v skrytých videách a využite všetky nové lebky k úplne novému zážitku z kampane. Vyskúšajte všetkých 25 pôvodných máp z "Halo 2", titulu, ktorý definoval on-line hranie na konzolách, plus 6 kompletne prepracovaných máp.

Hlavná ponuka - Prostredníctvom úplne nové hlavnej ponuky máte z jedného miesta prístup ku kompletnému príbehu Master Chiefa a viac ako 100 máp. Hrajte postupne všetky štyri úplne odomknutá kampane, začnite od konca, alebo skáčte od misie k misii naprieč ktorúkoľvek hrou. Vývojári hry pre vás pripravili zoznamy máp z tematicky ladených kampaní, čo so sebou prinesie novú dávku zábavy a výzvy. Ľahko si nájdite a zahrajte obľúbené herné režimy na mapách pre viacerých hráčov a zo Spartan Ops. Všetko zo série "Halo" - ako ste si to priali.

Nová digitálna séria "Halo: Nightfall" - Vydajte sa v tejto akčnej sérii od 343 Industries a Scott Free Productions do už tak podivného a nebezpečného sveta, v ktorom narazíte na elitnej agentov UNSC. "Halo: Nightfall" je úžasným novým príbehom nielen pre fanúšikov série Halo, ale aj pre nové publikum. Za sériou stoja v úlohe výkonných producentov Ridley Scott a David Zucker, prezident Scott Free Productions, režisérskej taktovky sa ujal Sergio Mimica-Gezzan (seriály "Battlestar Galactica", "Piliere Zeme" a "Hrdinovia").

Multiplayerová betaverzia "Halo 5: Guardians" - Buďte medzi prvými, ktorí si vyskúšajú novú generáciu on-line hranie v rámci série "Halo". Nenechajte si ujsť betaverziu "Halo 5: Guardians". A čo tak exkluzívny obsah do tejto bety? Nie je nič jednoduchšie než si ho odomknúť v "Halo: The Master Chief Collection" a "Halo: Nightfall". Tieto exkluzívne predmety si potom prenesiete do plnej verzie "Halo 5: Guardians".

VěkUSK16
Typ hryAkčné, Exkluzivní, FPS - z prvej osoby, Legenda, Sci-Fi, Stealth akcia
Výrobce343 Industries
Datum vydání11.11.2014
Offline multiplayerCo-op, PvP, Split-screen, Více než 2 hráči
Online multiplayer1-16 hráčů
Záruka24 mesiacov
Popis
/*