Xbox One Gears 5 (nová)
Novinka
Xbox One Gears 5 (nová)
Xbox One Gears 5 (nová)
Xbox One Gears 5 (nová)
Xbox One Gears 5 (nová)
Xbox One Gears 5 (nová)

Xbox One Gears 5 (nová)

13,87 EUR
Posledný kus skladom!
Doprava
Parametre
Po celej SR:pozajtra

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód021749VýrobcaThe CoalitionZáruka24 mesiacov
Stav: Nová
NováPredávame aj renovované hry - odborne vyčistené, testované, na nerozoznanie od nových. Kliknutím sem zistíte viac.

Hra na Xbox One

Jazyk hry: Angličtina

Nová nerozbalená hra

Táto verzia hry obsahuje bonus - Terminator Dark Fate Character Pack. S týmto bonusom môžete hrať za charaktery Sarah Connor a terminátora T-800.

Gears 5 je samozrejme šiesty diel v sérii ozubených Koleček Vojny. Ale tak dobre, Judgment bol nečíslovaný prequel, takže to matematicky do istej miery vychádza. Tento diel priamo nadväzuje na Gears of War 4 a zahráme si v ňom za Kait Diaz, ktorá z nejakého dôvodu zdedila náhrdelník v tvare symbolu nepriateľské rasy zvanej Locusts. "To je mi však náhoda", poviete si a pustíte sa s ňou do pátrania po minulosti.

Hlavným nepriateľom príbehu však nie sú vyššie spomínaní fešáci, ale príslušníci rasy Swarm, ktorá prevzala kontrolu nad armádou COG robotov. Avšak namiesto aby ich títo krásavci odniesli do zberne, chystajú sa s nimi robiť tak nekompromisný, eee, psie kusy , že z toho má vraj samotná planéta Sera ľahko nakonsternováno v metaforických nohaviciach.

Gears (of War) 5 však nestojí iba na pútavom príbehu. V novom spracovaní si užijeme aj tri režimy v duchu starého dobrého bordelu.
V režime
Horde, ktorý je asi tým nejtřaskavějším a najvýbušnejšom, čo Gears (of ...) ponúka, budeme teraz môcť KOSIT nekonečné rady potvor pomocou špeciálnych zručností jednotlivých postáv. Postav bude veľa, zručností ešte viac, dodatočných vylepšenia tiež niekoľko a hodín strávených taktickým cimprováním či camprováním nebohých Locusts bude úplne najviac.

Vďaka režimu Versus bude možné zahrať si Gears (veď vieš) 5 proti sebe v desiatich nových herných typoch na množstvu nových i známych máp. Ukážte kamarátom i úplne neznámym súperom, že vaše herné úroveň mieria veľmi vysoko!

Úplnou novinkou bude režim Escape, v ktorom sa partia troch hráčov nechá uniesť ľubovoľným kekeláčkem až do jeho hniezda, kde im akoby mimochodom vypadnú z vreciek výbušnej nálože, čím nastane plán R - Rýchlo zdrha! Čo o to, to je sranda, ale predstavme si, že by sme si mohli ešte navrhovať vlastné úrovne, z ktorých sa budeme snažiť uniknúť! To by bol nárez ! Nuž, je to možné a je to nárez.

A teraz odpoveď na tú najdôležitejšiu otázku zo všetkých, ktorá sa ako červená niť prelína celým týmto popisom - kam sa podelo "of War ?! "
Xboxerský
náčelník marketingu vyhlásil, že "nový" titul je " čistejšie ", že je to prirodzený vývoj a potom, čo sa prepol späť do lidštiny , povedal, že ľudí rovnako na to "of War" už roky, ehm , Nevyslovujú to.

 

VěkUSK18
Jazyk hryAngličtina, Němčina, Arabština, Francouzština, Italština, Korejština, Polština, Rumunština, Ruština, Španělština
Typ hryAkčné, Exkluzivní, Legenda, Sci-Fi, Silný príbeh, Stealth akcia
VýrobceThe Coalition
Datum vydání10.09.2019
Online multiplayer1-10 hráčů
Záruka24 mesiacov
Popis
/*