Xbox One Forza Horizon 4 (CZ)
Renovované
Xbox One Forza Horizon 4 (CZ)
Xbox One Forza Horizon 4 (CZ)
Xbox One Forza Horizon 4 (CZ)
Xbox One Forza Horizon 4 (CZ)
Xbox One Forza Horizon 4 (CZ)
Xbox One Forza Horizon 4 (CZ)

Xbox One Forza Horizon 4 (CZ)

31,99 EUR
Skladom 3 ks
Doprava
Parametre
Po celej SR:pozajtra

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód998924VýrobcaMicrosoftZáruka24 mesiacov
Stav: Renovované
vynovené Naše hry sú odborne vyčistené, otestované a na nerozoznanie od nových. Kliknutím sem zistíte viac.

Hra na Xbox One

Jazyk hry: Čeština

vyskúšané Check_mark otestované Check_mark

Forza Horizon 4 nadväzuje na parádny trojku a tentoraz sa pozrieme do nádhernej Británie, ktorá ponúkne rozsiahle pobrežie, hmlovej lesy aj prekrásne pahorkatiny. To všetko v rozlíšení až 4K a HDR na Xbox One X.

Seď za volant jedného z viac ako 450 rozličných strojov a vydaj sa za svojím osudom. Usporiadaj ten najlepší festival Horizon a vychutnaj si otvorený svet, v ktorom všetko, čo robíš, teba a tvoju hru posúva dopredu ku konečnému cieľu.

Hra rovnako predstaví striedanie jednotlivých ročných období a samozrejme späť je cyklus dňa a noci. K tomu všetkému nebudeš na cestách sám, svet opäť zaplní skutoční hráči, s ktorými si budeš kedykoľvek môcť dať závod, alebo len tak pokecať a uvoľniť sa pri jazde úžasnými scenériami dynamickej krajiny.

HERNÉ OBSAH:

  • Výrazný vplyv ročných období Británie, ako ju nepoznáš. Objav jazerá, údolia a hrady a nechaj sa uniesť dych berúce scenérií v úchvatnom natívnym rozlíšením 4K s HDR na Xboxe One X.
  • Osvojte si riadenie za každého počasia. Preskúmaj herný svet na suchu, mokru, blate, snehu i ľade.
  • Nový obsah každý týždeň. Každý týždeň bude v znamení nového tematického obsahu, výziev a odmien! Staň sa superhviezdou festivalu Horizon.
  • Vybuduj si zbierku viac ako 450 áut. Teš sa na doteraz najväčšie a najrozmanitejšie kolekciu vozidiel od viac ako stovky licencovaných výrobcov áut.
  • Pretekaj, predvádzajte kaskadérske kúsky, tvor, obejvuj. V novej kampani s otvoreným koncom majú všetky tvoje činy vplyv na posun v hre.
  • Prispôsob si život na festivale Horizon. Vyber svojmu vodičovi nové oblečenie a gestá, kúp si rôzne nehnuteľnosti alebo vytvor pre komunitu vlastné pretekárske trate.
  • Preskúmaj zdieľaný svet. Na všetkých hráčov čaká rovnaký herný zážitok, či už ide o dennú dobu, počasie, alebo zmenu ročného obdobia.
  • Hraj sólo, alebo v tíme. Hraj sólo, alebo kooperatívne. Prejdi sa s tímom len tak pre zábavu, alebo utvor jeden z hodnotených tímov, ktorý sa stretne s ostatnými o pozíciu toho najlepšieho na svete.
  • Vysielaj svoje hranie naživo. Vďaka integrovaným funkciám programu Mixer je vysielanie i sledovanie hranie z Horizon zábavnejšie ako kedykoľvek predtým.
VěkUSK6
Jazyk hryČeština
Typ hryAuta, Exkluzivní, Otvorený svet, Športová, Závodná, Závodná Arkáda
VýrobceMicrosoft
Datum vydání02.10.2018
Online multiplayer1-12 hráčů
Záruka24 mesiacov
Popis
/*