Xbox One Forza Horizon 2
Akcia
Výpredaj
Renovované
Xbox One Forza Horizon 2
Xbox One Forza Horizon 2
Xbox One Forza Horizon 2
Xbox One Forza Horizon 2
Xbox One Forza Horizon 2

Xbox One Forza Horizon 2

27,99 EUR
Skladom 2 ks
Doprava
Parametre
Po celej SR:v pondelok

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód016583VýrobcaMicrosoftZáruka24 mesiacov
Stav: Renovované
vynovené Naše hry sú odborne vyčistené, otestované a na nerozoznanie od nových. Kliknutím sem zistíte viac.

Hra na Xbox One

Jazyk hry: Angličtina

vyskúšané Check_mark otestované Check_mark

xbox one, multiplayer
xbox one, hry jednoduché ovládanie
xbox one, f1, formula 1, nfs, need for speed

Odbočka od hlavnej série Forza Motorsport sa dočkala druhého dielu. Microsoft tiež s novo oznámenú Forza ukazuje, že na majiteľa skoršej konzole Xbox 360 ešte nezabudol a v pláne je tiež pre túto konzolu. Exkluzívna Xbox séria Forza patrí k ikonickým hrám tejto konzoly. Pre nový Xbox One už vyšla Forza Motorsport 5 a tento rok sa môžu majitelia tešiť ešte na Forza Horizon. S názvom Microsoft nič nevymýšľal a jednoducho doň pridal dvojku.

- Ďalšia generácia najlepšieho grafického enginu vo svojej triede, ktorý poháňa Forzu, prináša kompletný striedanie cyklu dňa a noci so všetkými svetelnými a vizuálnymi efektmi počasie.

- Veľkolepý režim cestovanie sa prispôsobí podľa toho, aké auto si vyberiete. Ponúkne vám tiež stovky rôznych udalostí naprieč krásnou a rozmanitou krajinou Európy.

- Bez ohľadu na to, ako radi hráte, máte k dispozícii nekonečný výber voľné jazdy s veľkou porciou zábavy. Či už teda budete chcieť pretekať, hľadať ukryté poklady v podobe exotických vozov alebo predvádzať svoje upravená autá na zrazoch po celom svete, voľba bude len na vás.

- Na svojich adrenalínových dobrodružstvách v obrovskej rýchlosti prerazte plot na poľnú cestu, prerazí si cestu urasteným obilím alebo hustým lesom a objavte nové skratky.

- Urobte si meno na festivale Horizon. Či už pretekáte v bežnej prevádzke, voľne sa preháňate krajinou alebo zbierate body za podarené kúsky a kombá, vaša kariéra začína práve tu.

- Spoločne s priateľmi môžete online slobodne brázdiť cesty, súťažiť v pretekoch a tímových režimoch alebo sa zúčastniť zábavných kooperatívnych výziev.

- Pestrá kolekcia úchvatných áut siaha od extrémnych, Clarke až po moderné supersporťáky alebo klasické

VěkUSK6
Typ hryAuta, Exkluzivní, Otvorený svet, Závodná, Závodná Arkáda
VýrobceMicrosoft
Datum vydání30.09.2014
Online multiplayer1-12 hráčů
Záruka24 mesiacov
Popis
/*