Xbox One FIFA 20 2020
Renovované
Xbox One FIFA 20 2020
Xbox One FIFA 20 2020
Xbox One FIFA 20 2020
Xbox One FIFA 20 2020

Xbox One FIFA 20 2020

8,99 EUR
Posledný kus skladom!
Doprava
Parametre
Osobne v Plzni:dnesPo celej SR:zajtra

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód037173VýrobcaEAZáruka24 mesiacov
Stav: Renovované
vynovené Naše hry sú odborne vyčistené, otestované a na nerozoznanie od nových. Kliknutím sem zistíte viac.

Hra na Xbox One

Jazyk hry: Angličtina

vyskúšané Check_mark otestované Check_mark

Dvadsiatich šiestich diel, ktorý sa volá "Dvadsať" a vychádza v roku 2019 ... Nuž, to len tak niekto nemá. Než niekto povie, že v tom má hokej , predstavíme si nejaké tie novinky a zmeny, ktoré nový diel nekonečnej futbalovej série predstaví.

Tu je samozrejme nutné prijať fakt, že v sérii hier, ktorá sa zaoberá čisto jedným určitým športom, nemožno vymýšľať každý rok úplne revolučné zmeny. Za Afroameričana sa dá hrať už od prvého dielu, neskôr pribudla možnosť vytvoriť si z náhradných dielov ľudí vlastného hráča a od ročníka 2016 si môžeme zahrať dokonca aj za ženu. Ťažko si možno predstaviť, že by nový diel predstavil napríklad zombie hráča, režim hry v piesku alebo úplne nové pravidlá futbalu.

Čo však fanúšik série FIFA iste ocenia, je napríklad prepracovaný systém obrany, pri ktorom sa teraz poriadne oplatí obranca ovládať, lebo mu hráčovho prítomnosť v jeho hlave značne zvýši efektivitu. Tiež brankár sa dočká niekoľkých úprav smerom k väčšej realistickosti - hráč si bude sám vyberať smer hrdinského skoku nadzvukovou rýchlosťou letiacemu lopte ústrety a počítačom riadený brankár si prestane počínať ako cestovateľ časom a občas aj minie. Upravená bude aj presnosť prihrávok, niekde zvýšená, niekde znížená, podľa podmienok a zložitosti situácie. Posledná potvrdená zmena je zníženie času as tým súvisiaca zvýšená obtiažnosť pre Načasované Zakončenie (Timed Finishing), ktoré bolo podľa spätnej väzby hráčov v minulom vydaní príliš jednoduché.

Jediné, na čo doteraz EA Sports nepomysleli, je možnosť zahrať si za loptu.

VěkUSK0
Typ hryDetská, Fotbal, Športová
VýrobceEA
Datum vydání27.09.2019
Offline multiplayerPvP, Shared-screen
Online multiplayer1-22 hráčů
Záruka24 mesiacov
Popis
/*