Xbox One Far Cry 3 Classic Edition (nová)
Akcia
Výpredaj
Xbox One Far Cry 3 Classic Edition (nová)
Xbox One Far Cry 3 Classic Edition (nová)
Xbox One Far Cry 3 Classic Edition (nová)
Xbox One Far Cry 3 Classic Edition (nová)
Xbox One Far Cry 3 Classic Edition (nová)

Xbox One Far Cry 3 Classic Edition (nová)

14,87 EUR
Posledný kus skladom!
Doprava
Parametre
Osobne v Plzni:dnesPo celej SR:v pondelok

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód064105VýrobcaUBISOFTZáruka24 mesiacov
Stav: Nová
NováPredávame aj renovované hry - odborne vyčistené, testované, na nerozoznanie od nových. Kliknutím sem zistíte viac.

Hra na Xbox One

Jazyk hry: Angličtina

Nová nerozbalená hra

Hra disponuje lepšími textúrami, lepšími tiene a vyšším rozlíšením.

Vo Far Cry 3 sa ocitnete v koži Jasona Brodyho, muža osamotene stojaceho na okraji sveta na tajomnom tropickom ostrove odrezaní od civilizácie. V tomto brutálnym raji, kde zločin a násilie predstavujú jediné istoty, budete rozhodovať, kedy a akým spôsobom sa budú udalosti hry vyvíjať.

Za hranicami civilizácie sa rozkladá ostrov, kde neplatia žiadne zákony. Je to miesto, ktorému dominuje pirátstva a ľudská bieda, a odkiaľ je úniku iba skrze drogy alebo guľku do hlavy. A presne tu sa ocitáte. Zostali ste trčať tam, kde sa nerozlišuje dobro od zla, na mieste, ktoré sa riadia princípmi násilia. Odhaľte krvavá tajomstvo tohto ostrova a postavte sa tvárou v tvár nepriateľovi; improvizujte ak prežitie využite okolitého prostredia. Majte sa na pozore pred krásami a záhadami tohto neprebádaného raja a prežite, aby ste vyzreli nad celým radom bezcitných ľudí bez nádeje. Na to, aby ste prežili, vám totiž obyčajné šťastie stačiť nebude.

- Prosekávejte sa, zakrádajte sa a prestrieľajte sa ostrovom vo svete, kde slová ako dobro a zlo stratila svoj význam.
- Unikátny a plne využiteľný svet: Ostrov hry Far Cry 3 predstavuje hráčom bohaté a neskutočne dobre premyslené prostredie plné zaujímavých postáv, miest na prieskum a zúrivých bojov.
- Zážitok zo silného príbehu: Ste sami na tropickom ostrove, kde je vašou úlohou konfrontovať temné stránky ľudskosti. V koži Jasona Brodyho ste nútení konať tvárou v tvár desu a hrôzam, ktoré sa na ostrove odohrávajú.
- Moderné prostredie: Far Cry 3 sa odohráva v súčasnom svete a udalosti, ktorým budete čeliť, by sa pokojne mohli zajtra objaviť na titulných stranách dennej tlače.
- Prostredie plné príležitostí: Prirodzené prostredie je nástrojom na prežitie, improvizácii útokov a zmätenie nepriateľa. V hre budete mať niekoľko možností, ako k daným problémom pristupovať, pričom podobnú voľnosť môže poskytnúť iba prostredie tropického ostrova.

VěkUSK18
Jazyk hryAngličtina, Němčina, Dánština, Francouzština, Holandština, Italština, Norština, Polština, Portugalština, Ruština, Španělština, Švédština
Typ hryBojová, FPS - z prvej osoby, Otvorený svet, RPG, Stealth akcia, Válečná, Velká mapa
VýrobceUBISOFT
Datum vydání26.06.2018
Online multiplayer1-4 hráči
Záruka24 mesiacov
Popis
/*