Xbox One Assassins Creed Odyssey (CZ)
Akcia
Výpredaj
Renovované
Xbox One Assassins Creed Odyssey (CZ)
Xbox One Assassins Creed Odyssey (CZ)
Xbox One Assassins Creed Odyssey (CZ)
Xbox One Assassins Creed Odyssey (CZ)
Xbox One Assassins Creed Odyssey (CZ)
Xbox One Assassins Creed Odyssey (CZ)

Xbox One Assassins Creed Odyssey (CZ)

15,99 EUR
Skladom 2 ks
Doprava
Parametre
Po celej SR:v pondelok

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód999455VýrobcaUBISOFTZáruka24 mesiacov
Stav: Renovované
vynovené Naše hry sú odborne vyčistené, otestované a na nerozoznanie od nových. Kliknutím sem zistíte viac.

Hra na Xbox One

Jazyk hry: Čeština

vyskúšané Check_mark otestované Check_mark

Vydajte sa na cestu do originálne spracovaného Grécka, kde sa môžete stať hrdinom! Hra je navrhnutá tak, aby vás nekompromisne vtiahla do deja a príbeh sa odvíja presne podľa vašich rozhodnutí. Svet okolo vás sa dynamicky vyvíja a postavy žijú svoje životy. Je len na vás, ako naložíte s podmienkami, ktoré vám osud pripravil. Vaše vlastné rodina vás odsúdila na smrť, takže je na čase trochu zmeniť prostredie. Čaká vás dlhá púť celým Gréckom, po súši i po mori. Zem je Tizen vojnou ľudí i bohov a vy si cez ňu uvoľnili cestu, na ktorej konci sa vaše meno navždy zapíše medzi historické legendy. V akom svetle? To záleží čisto na vás. Stretnite sa s najslávnejšími osobnosťami antického Grécka a jednajte s nimi počas zásadných historických okamihov, ktoré vytvárali západnú civilizáciu.

Vďaka novo vylepšenej, dynamickej umelej inteligencii možno nového Assassina hrať bez obmedzenia nespočetnekrát po sebe a zakaždým prežiť úplne nový zážitok. Sami si zvolíte, akým hrdinom sa chcete stať a vaše voľby budú formovať svet okolo vás. Sami si určíte, s kým sa spojíte as kým skrížite zbrane. Váš osud je plne vo vašich rukách. Prispôsobte si vybavenie a ovládnite nové špeciálne zručnosti, prispôsobte svojho hrdinu vášmu hernému štýlu.

 

HERNÉ OBSAH:

  • STAŇTE SA LEGENDÁRNY gréckym hrdinom - Na výber máte z dvoch hlavných hrdinov, Alexios a Kassandry, čo je vo svete Assassins Creed úplná novinka. Možnosti prispôsobenia schopností a vybavenie vášho hrdinu sú zase o niečo pestrejšie a vašej predstavivosti podľahne aj samotné plavidlo, pomocou ktorého budete brázdiť gréckej vody.
  • NÁVRAT V ČASE DO antického Grécka - Z výšin zasnežených horských vrcholov až do hlbín Egejského more, preskúmate celú krajinu plnú nespútaných prostredia Aj miest na vrcholku gréckeho Zlatého veku. Neočakávaná stretnutie oživia váš príbeh - stretnete sa s farbistými postavami, stretnete sa s nemilosrdnými žoldnierov, a oveľa viac.
  • Plavia sa PO EGEJSKOM MORI - Nájdite nezmapovaná miesta, objavte skryté poklady alebo si prerazte cestu celými flotilami v námorných bitkách. Upravujte podobu svojej lode, vylepšujte jej zbrane a naberajte členmi posádky s unikátnymi bonusmi a prispôsobte tak námornej boj svojmu štýlu.
  • ZVOĽTE SI VLASTNÉ CESTU - Vaše rozhodnutie budú formovať svet okolo vás vďaka viac ako 30 hodinám dialógov s výberom odpovedí, a viacero možným koncom hry. Zažite živé, dynamický svet, ktorý sa neustále vyvíja a reaguje na každé vaše rozhodnutie.
  • Predveďte NAPLNO SVOJE bojovnicka SCHOPNOSTI - Zúčastníte sa zásadných bitiek, ktoré ovplyvnia výsledok Peloponézske vojny. Vrhnite sa do epických stretov Sparty a Atén v režime veľkých bitiek 150 vs 150 vojakov.
  • KRAJINY MÝTOV A LEGEND - Objavujte svet plný mýtov a legiend. Od antických rituálov po slávnej sochy, stanete tvárou v tvár legendárnom gréckym postavám a objavíte skutočnú podstatu mytologických netvorov ako boli Medusa alebo Minotaurami.
  • Titul podporuje silnejšie konzolu Xbox One X, vrátane 4K rolišení, vyššej miery detailov a podpory HDR
VěkUSK18
Jazyk hryČeština, Angličtina, Němčina, Arabština, Francouzština, Holandština, Chorvatština, Italština, Polština, Portugalština, Španělština
Typ hryAkčné, Dlhá hra, Dobrodružná, Fantasy, Historická, Legenda, Otvorený svet, RPG, Sandbox, Strategie, Velká mapa
VýrobceUBISOFT
Datum vydání05.10.2018
Online multiplayerNe
Záruka24 mesiacov
Popis
/*