Xbox Evil Dead A Fistful Of Boomstick
Renovované
Xbox Evil Dead A Fistful Of Boomstick
Xbox Evil Dead A Fistful Of Boomstick
Xbox Evil Dead A Fistful Of Boomstick
Xbox Evil Dead A Fistful Of Boomstick
Xbox Evil Dead A Fistful Of Boomstick

Xbox Evil Dead A Fistful Of Boomstick

39,99 EUR
Posledný kus skladom!
Doprava
Parametre
Osobne v Plzni:dnesPo celej SR:v pondelok

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód041169VýrobcaTHQZáruka24 mesiacov
Stav: Renovované
vynovené Naše hry sú odborne vyčistené, otestované a na nerozoznanie od nových. Kliknutím sem zistíte viac.

Hra na Xbox Original / Classic

Jazyk hry: Angličtina

vyskúšané Check_mark otestované Check_mark

Bláznivá 3D akčná akcia z pohľadu tretej osoby, ktorá vychádza z hororovej klasiky Evil Dead (v čechách pod názvom Lesný Duch) z roku 1981.
Hra sa odohráva 11 rokov po udalostiach z filmu Evil Dead, Evil Dead 2 a Army of Darkness.

Herec Bruce Campbell, hlavná hviezda spomínané série, prepožičal hlas i hlavnej postave tejto hry. Ďalšie dabing obstarali profesionálne herci ako Debi Mae West, Wendee Lee, Rob Paulsen a Tom Kenny

Kto ste? Dobrá otázka.

Voláte sa Ash a ste dimenziami ošľahaný zabijak démonov so železnou vôľou v srdci as motorovou pílou v ruke. Teda, presnejšie povedané miesto ruky. O tú ste prišli pri potieraní spomínaných démonov naprieč časom a priestorom, ktoré zavinila neslávne preslávená kniha mŕtvych, zvaná Necronomicon.

A práve okolo Necronomiconu sa otáča dej tejto hry.

Ako Ash musíte zabrániť kráľovi Démonov aby sa knihy zmocnil a použil jej k premenenie krajiny na jedno veľké, nechutné a krvavé Dantovské peklo. Sám Dante by rozhodne s kráľom Démonov dozaista nesúhlasil.

A preto budete cestovať v čase, aby ste ochránili mesto Dearnborn v Michigane, proti nájazdom temných a silne nespolečenských hôrd splodenci pekiel. A to ako v súčasnosti, koloniálnom období v roku 1695 alebo napríklad za občianskej vojny roka 1863.

Vašimi protivníkmi bude veľmi široký zástup nemŕtvych, pekelných a po stretnutí s vami aj úplne mŕtvych stvorenia. Cestu vám skríži ako obyčajní zombie, tak démonickí strážcovia či pekelní přisluhovačové až po najväčšie z démonov vo forme finálnych bossov.

Aby ste sa pri likvidácii nepohodlných záhrobných zamestnancov príliš nenudili, máte k dispozícii skutočne obsiahly arzenál ktorý vám spríjemní decimovania vašich nepriateľov.

Ak vynecháme už spomínanú motorovú pílu na pahýľa hrdinovi paže, máme k dispozícii navyše guľomet alebo plameňomet, ktoré sa dajú za štandardnú motorový model vymeniť.

A pre toho, komu by to bolo málo, hra pripravila ďalší rad zbraní, ktoré ako hráč nazbierate pri vašich cestách naprieč históriou.

Dynamit, brokovnice, šable, kosák, lopata, Molotow cocktail, revolver či Kresadlová pištoľ s nekonečným zásobníkom. To a ešte oveľa viac len čaká na vás, aby vám pomohlo rozsievať bolesť a skazu.

Ako príjemný bonus má hra voľbu arkádového módu, čím hráčovi umožňuje prechádzanie krátkych a rýchlych misií, dávajúca možnosť dobrého tréningu, ktorý hráč uplatní pri postupe hlavným príbehom.

VěkUSK18
Typ hryHoror, Podľa filmu, Stealth akcia
VýrobceTHQ
Datum vydání27.06.2003
Online multiplayerNe
Záruka24 mesiacov
Popis
/*