Xbox 360 Tom Clancys Hawx
Renovované
Xbox 360 Tom Clancys Hawx
Xbox 360 Tom Clancys Hawx
Xbox 360 Tom Clancys Hawx
Xbox 360 Tom Clancys Hawx
Xbox 360 Tom Clancys Hawx

Xbox 360 Tom Clancys Hawx

6,49 EUR
Posledný kus skladom!
Doprava
Parametre
Osobne v Plzni:dnesPo celej SR:v pondelok

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód000934VýrobcaUBISOFTZáruka24 mesiacov
Stav: Renovované
vynovené Naše hry sú odborne vyčistené, otestované a na nerozoznanie od nových. Kliknutím sem zistíte viac.

Hra na Xbox 360

Jazyk hry: Angličtina

vyskúšané Check_mark otestované Check_mark


Tom Clancy 'HAWX je hra novej generácie leteckých súbojov, ktorá sa odohráva v blízkej budúcnosti, kde mnoho krajín využíva na dosiahnutie vlastných strategických cieľov namiesto pravidelných armád súkromnej vojenskej spoločnosti. Pretože zohrávajú dôležitú úlohu na poli medzinárodného rozloženie síl, aby si zabezpečili najlukratívnejšiu zmluvy, pokúša sa tieto spoločnosti, ktoré spolu neustále súperia na ostrie noža, zlikvidovať svojich protivníkov priamo na bojisku.

Na začiatku sa vžijete do úlohy bývalého pilota amerického letectva, najatého na vykonanie veľkého množstva rôznych leteckých misií po celom svete. Ako bude príbeh pokračovať, budete sa viac a viac zapletať do súboja o celosvetovú vojenskú nadvládu a svojim bojom rozhodovať o konečnom výsledku.

David Crenshaw je špičkovým pilotom HAWX, elitnej jednotky špeciálnych operácií v armáde Spojených štátov. Potom, čo sa dozvie, že je program HAWX z dôvodov rozpočtových škrtov zrušený, pripojí sa jeho jednotka k súkromnej vojenskej spoločnosti ARES, ktorá prevažne operuje v konfliktných oblastiach na území štátov tretieho sveta. ARES je organizácia poháňaná peniazmi, ktorá svojich vojakov trénuje pomocou agresívnych a riskantných techník a neuznáva rovnaké pravidlá boja ako armáda Spojených štátov.

V roku 2019 vzrastie napätie medzi Brazíliou a novou juhoamerickú alianciou menom Las Trinidad. ARES v tom vidia výnosnú situáciu a je v tomto konflikte najatý na ochranu Brazílie. Spojené štáty, ktoré chcú v Južnej Amerike zabrániť dlhodobému konfliktu, sa rozhodnú zasiahnuť a podporiť Brazílii, čím tiež zníži ARES príjmy. Ten dá prednosť zisku pred povinností a spoja svoje sily s Las Trinidat v boji proti Spojeným štátom, čím zanecháva Crenshaw a jeho jednotku uprostred konfliktu.

VěkUSK16
Typ hryAkčné, Lietadla, Moderná vojna
VýrobceUBISOFT
Datum vydání05.03.2009
Online multiplayer1 - 8 hráčů
Záruka24 mesiacov
Popis
/*