Xbox 360 Saints Row The Third
Akcia
Výpredaj
Renovované
Xbox 360 Saints Row The Third
Xbox 360 Saints Row The Third
Xbox 360 Saints Row The Third
Xbox 360 Saints Row The Third
Xbox 360 Saints Row The Third

Xbox 360 Saints Row The Third

5,99 EUR
Skladom 3 ks
Doprava
Parametre
Osobne v Plzni:dnesPo celej SR:v pondelok

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód009710VýrobcaVolitionZáruka24 mesiacov
Stav: Renovované
vynovené Naše hry sú odborne vyčistené, otestované a na nerozoznanie od nových. Kliknutím sem zistíte viac.

Hra na Xbox 360

Jazyk hry: Angličtina

vyskúšané Check_mark otestované Check_mark


Ako názov napovedá, Saints Row: The third je v rade už tretím pokračovaním akčnej adventúry od spoločnosti Volition, Inc, ktorá sídli v USA, IL. Vývojári nám servírujú ďalšie atraktívne príbeh z fiktívneho mesta sužovaného vojnou gangov a konkurenčných organizácií. Čo sa teda od posledne zmenilo ...

Na konci Saints Row 2 sa gangu Third Street Saints, ktorého ste hrdým vodcom, podarilo poraziť všetku svoju konkurenciu a zvrhnúť Ultor Corporation, čo znamenalo, ovládnutie celého mesta Stilwater. Svätí sa stali doslova hviezdami. Sponzorovali vlastný energetický nápoj, navrhli vlastnú odevné kolekcie a rozšírili svoju fanúšikovskú základňu. Gang z ulice prešiel na väčšie akcie. Začali sa špecializovať na vykrádanie finančných inštitútov. A práve pri vloupačce do jednej z väčších bánk sa to zvrtlo. Spustil sa alarm a vy aj vaši spoločníci ste skončili za mrežami. Až až vo väzení ste zistili, že išlo o banku, ktorá patrí mocné medzinárodnú organizáciu menom The Syndicate, ktorú vedie istý Phillipe Loren o ktorého počestnosti by sa dali písať romány. Loren podmázne políciu, aby vás dostal na rokovaní, kde vám urobí ponuku. Stručne povedané, prepustíme veľkú časť Stilwater jeho organizáciu, pričom sa stanete súčasťou Syndicatu a on vás nechá naoplátku žiť.

Na to pochopiteľne pristúpiť nešlo. Došlo teda k prestrelke a Third Street Saints museli opustiť mesto, ktoré ovládla organizácie The Syndicate. Vyhliadli si nové mesto Steelport. Celkom zaujímavé mesto, ktoré prekonalo hospodársku krízu, čo je šanca na nový začiatok.

Hra veľmi pripomína konkurenčné GTA, ale aj napriek zjavne podobné prvky sa snaží ísť cestou zábavy a nereálnych akcií. Producenti uvádza, že je pre nich dôležité, aby si hráči hru užili. Výtvarník Frank Calvert uvádza, že sa Steelport inšpiroval mestom Chicago, IL a nie je nijako zónovo rozdelený. Oceliareň tam pokojne stojí vedľa mrakodrapov. Naviac je všetko vytvorené tak, aby ste sa nestratili. Z každého kopca budete mať nadohled výškové budovy z centra mesta.

VěkUSK18+
Jazyk hryAngličtina, Němčina
Typ hryAkčné, Otvorený svet, Sci-Fi, Stealth akcia, Štyl Mario Kart
VýrobceVolition
Datum vydání15.11.2011
Online multiplayer1 - 2 hráči
Záruka24 mesiacov
Popis
/*