Xbox 360 PES 08 Pro Evolution Soccer 2008
Renovované

Xbox 360 PES 08 Pro Evolution Soccer 2008

3,99 EUR
Posledný kus skladom!
Doprava
Parametre
Osobne v Plzni:dnesPo celej SR:v utorok

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód013938VýrobcaKonamiZáruka24 mesiacov
Stav: Renovované
vynovené Naše hry sú odborne vyčistené, otestované a na nerozoznanie od nových. Kliknutím sem zistíte viac.

Hra na Xbox 360

Jazyk hry: Angličtina

vyskúšané Check_mark otestované Check_mark

Veleoblíbená séria hier Pro Evolution Soccer je vyhlásená plynulú realistickú hrateľnosťou. Tohtoročné pokračovanie PRE EVOLTUION SOCCER 2008 navyše využíva implementáciu systému Teamvision, čo umožňuje jej obohatenie o ďalšie dôležité funkcie. Dômyselne naprogramovaná umelá inteligencia Teamvision, ktorá bola vytvorená špeciálne pre hry od firmy Konami, je schopná učiť sa a prispôsobovať podľa štýlu hry jednotlivých hráčov. Preto si dokáže vyvinúť nové spôsoby vedenia útoku alebo sa naučia zmariť určité ťahy protihráča a pri útoku aj v obrane sa učia z predchádzajúcich chýb, výsledkom čoho je lepšie súlad počítačové hry s taktickou, ale dynamicky sa vyvíjajúce hrou naozajstnú.

Rovnako ako u všetkých predchádzajúcich hier z tejto rady od jej začiatku v roku 1996 je lopta samostatným predmetom a načasovanie kopu plne závisí na hráčovi, zatiaľ čo nová umelá inteligencia zabezpečuje spoluprácu medzi obrancami, ktorí sa snažia uzavrieť priestor, aby sa súperovi nenaskytla šance streliť gól. Podobne je to aj s distribúciou prihrávok: hráči využívajú priestor, ktorý majú práve k dispozícii, a loptu si prihrávajú. Výrazne sa zlepšilo aj ovládanie lopty pri driblovanie a pribudla celá rada jemnejších pohybov, ktoré hráčovi umožní prekĺznuť okolo súperových obrancov a presunúť loptu do priestoru.

Kvôli spolupráci so systémom Teamvision boli všetky aspekty hry na ihrisku v Pro Evolution Soccer 2008 prepracované a jemne doladené tak, aby vznikla vyrovnaná a strategická hra na vysokej úrovni. Zlepšili sa súčasti sád a počet hráčov je teraz úplne voliteľný, rovnako ako postavenie obranného múru. Hráči majú k dispozícii tiež celý rad možností, ako vo svojom tíme čo najlepšie využiť špecifické talenty športovcov.

VěkUSK0
Typ hryFotbal, Športová, Závodná Arkáda
VýrobceKonami
Datum vydání11.03.2008
Online multiplayer1 - 2 hráči
Záruka24 mesiacov
Popis
/*