Xbox 360 Never Dead
Akcia
Výpredaj
Renovované
Xbox 360 Never Dead
Xbox 360 Never Dead
Xbox 360 Never Dead
Xbox 360 Never Dead
Xbox 360 Never Dead

Xbox 360 Never Dead

8,99 EUR
Posledný kus skladom!
Doprava
Parametre
Osobne v Plzni:dnesPo celej SR:pozajtra

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód018917VýrobcaKonamiZáruka24 mesiacov
Stav: Renovované
vynovené Naše hry sú odborne vyčistené, otestované a na nerozoznanie od nových. Kliknutím sem zistíte viac.

Hra na Xbox 360

Jazyk hry: Angličtina

vyskúšané Check_mark otestované Check_mark


Ubehlo cez 500 rokov, kedy smrteľník menom Bryce Boltzmann "prežil" tragédiu v rukách Astaroth, kráľa démonov. Jeho žena bola zavraždená, on odišiel porazený a zmenil sa na nesmrteľného. Teraz putuje bezcieľne životom za ďalšie a ďalšie pohárikom. Keď podá pomocnú ruku utajenej organizácii National Anti-Demon Agency (NADA), dostáva možnosť vykúpiť sa vďaka zneškodňovania démonických síl v modernom svete so svojou partnerkou Arcadia.

NeverDead je akčná strieľačka z pohľadu tretej osoby ponúkajúce nový herný zážitok založený na odtínaní a regeneráciu. Aj keď prídete o rôzne končatiny, stále vydržíte bojovať, pretože smrť už máte za sebou.

* Žite navždy a staňte sa nesmrteľným cez unikátne mechanizmy regenerácie a odtínania. Odtrhnite si ruku a použite ju, ako odpaľovacie zariadenie proti nepriateľom, alebo si zložte hlavu a využite ju na prieskum.

* Bojujte v kritických situáciách s použitím hrdinskej nesmrteľnosti! Nechajte sa zelektrizovať a strieľajte elektrické výboje, zapáľte a použite svoje telo ako zdroj svetla, bojujte v hurikánu alebo pomedzi prechádzajúce autá na diaľnici.

* Kombináciou rôznych druhov zbraní, ktoré sú k dispozícii, vrátane zbraní pre útoky na dlhú vzdialenosť. Vytiahnite Butterly Blade a Rozsekajte všetko, čo Vám stojí v ceste. Online kooperatívne a konkurenčné režimy - hrajte s ďalšími 3 hráčmi, prekabáťte svojich protivníkov využitím možností odňať si časti tela.

* Zničte svet okolo - rôznorodé zničiteľné prostredie Vám môže pomôcť vysporiadať sa s nepriateľmi. Zničiť môžete celé budovy alebo len podlažia, nosníky a steny.

* Rozvíjajte schopnosti svojej postavy získavaním skúseností.

VěkUSK18
Jazyk hryAngličtina, Němčina
Typ hryAkčné, Fantasy, Stealth akcia
VýrobceKonami
Datum vydání02.02.2012
Online multiplayer1-4 hráči
Záruka24 mesiacov
Popis
/*