Xbox 360 Mass Effect 3 (DE)
Akcia
Výpredaj
Renovované
Xbox 360 Mass Effect 3 (DE)
Xbox 360 Mass Effect 3 (DE)
Xbox 360 Mass Effect 3 (DE)
Xbox 360 Mass Effect 3 (DE)
Xbox 360 Mass Effect 3 (DE)

Xbox 360 Mass Effect 3 (DE)

2,49 EUR
Skladom > 3 ks
Doprava
Parametre
Po celej SR:v pondelok

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód007926VýrobcaEAZáruka24 mesiacov
Stav: Renovované
Renovované Naše hry sú odborne vyčistené, otestované a na nerozoznanie od nových. Kliknutím sem zistíte viac.

Hra na Xbox 360

Jazyk hry: Anglické titulky, Nemecký dabing

Vyskúšané Check_mark Otestované Check_mark


Bioware sa pripravuje na vyvrcholenie epickej trilógie Mass Effect. Máme za sebou dlhú cestu a každé naše rozhodnutie nás posunulo bližšie k celkovému záveru. Je čas zožať to, čo sme doteraz zasiali. Je tu veľké finále. Cesta kapitána Sheparda zaznamenala na scéne virtuálnej zábavy veľký úspech. Druhý diel bol dokonca označovaný za hru roka. Mass Effect 3 tak nadväzuje presne tam, kde sme skončili, čím zachováva príbehovú pospolitosť. Znovu sa stretneme s našim hlavným hrdinom a jeho tímom. Náš úloha ešte zďaleka neskončil ...

Starobylá mimozemská rasa Reaperov započala mohutnú inváziu a necháva za sebou skazu a nešťastie. Prakticky každá rasa je na pokraji definitívneho vyhladenie. Rovnako, ako na úsvite nášho veku, keď Reaper zničili vtedajší civilizovanej rasy. Skutočne nás Čáka rovnaký osud? Jedinou šancou na záchranu sme my v úlohe veliteľa Sheparda. Musíme zomknúť všetky inteligentné rasy v jednu ráznu vlnu odporu. Nebude to nijako jednoduché, pretože jedna z mnohých napadnutých planét je aj Zem. V prípade zlyhania je osud celej našej civilizácie aj zvyšku inteligentných rás spečatený. Len my môžeme určiť spôsob vyústenia jednotlivých udalostí - čím rozhodnúť, ktoré planéty budú zachránené pred vyhladením, a ktoré aliancia naopak sformuje či opustí v snahe o zhromaždení síl. Kto z našich priateľov prežije a ako všetko dopadne. Séria Mass Effect kombinuje prvky špičkové akčnej strieľačky s filmovo prezentovaným interaktívnym príbehom. Tituly Bioware patrí historicky medzi jedny z najúspešnejších.

Na zvukovom sprievodu opäť spolupracovala veľa hercov a skladateľov. V profesionálnom dabingu opäť budeme počuť Yvonne Strahovský, Setha Greena, Carrie-Anne Moss, Adama Baldwina alebo Martina Sheena. Skladby potom dali dohromady holywoodští skladatelia Clint Mansell a Christopher Lennertz. Na celkovom obrazu potom spolupracoval aj Cris Velasco, známy autor hudby pre sériu God of War, a veteráni Mass Effectu Sam Hulick a Sascha Dikiciyan. Čo nás čaká?

VěkUSK16
Jazyk hryAngličtina, Němčina, Francouzština, Italština, Korejština, Polština, Ruština, Španělština
Typ hryAkčné, Dlhá hra, Kinect, Sci-Fi, Silný príbeh, Stealth akcia
VýrobceEA
Datum vydání06.03.2012
Online multiplayer1-4 hráči
Záruka24 mesiacov
Popis
/*