Xbox 360 Left 4 Dead
Akcia
Renovované
Xbox 360 Left 4 Dead
Xbox 360 Left 4 Dead
Xbox 360 Left 4 Dead
Xbox 360 Left 4 Dead
Xbox 360 Left 4 Dead

Xbox 360 Left 4 Dead

13,99 EUR
Skladom > 3 ks
Doprava
Parametre
Osobne v Plzni:dnesPo celej SR:v utorok

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód001764VýrobcaValveZáruka24 mesiacov
Stav: Renovované
vynovené Naše hry sú odborne vyčistené, otestované a na nerozoznanie od nových. Kliknutím sem zistíte viac.

Hra na Xbox 360

Jazyk hry: Angličtina

vyskúšané Check_mark otestované Check_markLeft 4 Dead 2 je priamym pokračovaním kritikou oceneného kooperatívne multiplayerového bestselleru od štúdia Valve, tvorcov hier Half-Life, Portal, Team Fortress a Counter-Strike. Left 4 Dead 2 sľubuje ďalšie predajné trhák pre rok 2009 a chce nastaviť novú latku pre kooperatívne akčné žáner. Nový titul pridáva k preverenému hernému štýlu L4D boj na blízko s použitím predmetov ako sú motorová píla, panvička, sekera alebo baseballová pálka.

Súčasne sa predstavuje verzia 2.0 "Režiséra umelej inteligencie", dynamicky premenlivá hrateľnosť L4D je tak posunutá na vyššiu úroveň, kedy tento systém dokáže procedurálne meniť poveternostné podmienky, rozostavenie objektov a štruktúru ciest na mape, populáciu nepriateľov a ďalšie javy v odozve na správanie hráča. Výsledkom je unikátny herný zážitok šitý na mieru vkusu a výkonnosti účastníkov, ktorý prináša úplne uspokojivý a odlišný zážitok pri každom hraní.

A konečne, prídavok nových postáv, zombijských bossov, zbraní a predmetov, robí Left 4 Dead 2 výrazne rozsiahlejšiu hrou ako jej predchodca, obsahujúce viac kooperatívnych kampaní, viac kampaní v režime Versus, viac máp pre režimu

VěkUSK18
Jazyk hryAngličtina, Němčina, Polština
Typ hryExkluzivní, FPS - z prvej osoby, Horor, Stealth akcia, Zombie
VýrobceValve
Datum vydání21.11.2008
Offline multiplayerCo-op, Split-screen
Online multiplayer1-8 hráčů
Záruka24 mesiacov
Popis
/*