Xbox 360 Kinect Sports Ultimate Collection
Renovované
Xbox 360 Kinect Sports Ultimate Collection
Xbox 360 Kinect Sports Ultimate Collection
Xbox 360 Kinect Sports Ultimate Collection
Xbox 360 Kinect Sports Ultimate Collection
Xbox 360 Kinect Sports Ultimate Collection

Xbox 360 Kinect Sports Ultimate Collection

59,99 EUR
Skladom 3 ks
Doprava
Parametre
Po celej SR:v utorok

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód038321VýrobcaMicrosoftZáruka24 mesiacov
Stav: Renovované
vynovené Naše hry sú odborne vyčistené, otestované a na nerozoznanie od nových. Kliknutím sem zistíte viac.

Hra na Xbox 360

Jazyk hry: Angličtina

HRA VYŽADUJE SENZOR KINECT

vyskúšané Check_mark otestované Check_mark


Táto ultimátne editácia spája dva najpredávanejšie Kinect tituly - Kinect Sports a Kinect Sports 2 v jeden celok. Kúpou tohto titulu získavate celkom 13 rôznych kinect športových disciplín. Ideálna voľba pre party a rodinné súťaže.

Kintect Sports
Zmeňte svoju obývačku na štadión, bowlingovú dráhu, futbalové ihrisko či atletický ovál svetovej úrovne. Nie ste len skvelým hráčom, ale zároveň aj ovládačom senzora Kinect pre Xbox 360. Vidíte loptu? Kopne do neho. Zasmečujte. Zahrajte dokonca bekhend alebo forhend. "Kinect Sports" vám prináša futbal, plážový volejbal, ping-pong, atletiku a box.

Kinect Sports Season 2
Hra ponúka 6 nových vzrušujúcich športov, s ktorými si užijete veľa napínavých chvíľ i veľa zábavy. Táto hra zaručene zdvihne celú rodinu z pohovky a premení vašu obývačku na svetovej športovej arény. Utužuje športového ducha a poskytuje dokonalý herný zážitok ako pre príležitostných hráčov tak pre zarytých športových fanúšikov.

Kinect Sports Season 2 navyše plne využíva výhody pohybového senzora Kinect a jeho technických možností.

Úplne nové hry - hra obsahuje 6 nových tímových i individuálnych športov: tenis, golf, americký futbal, baseball, lyžovanie, a šípky.

Zelenáči, rekreanti i profíci - zvoľte si vlastný obtiažnosť, môžete si vybrať a postupne zdokonaľovať svoje schopnosti

Nové a lepšie herné zážitky - počas hrania každého športu ucítite pokrok v technológii pohybového snímania senzorom Kinect, ktorý bol vylepšený v mnohých smeroch.

Naplánujte si čas, kedy budete športovať s Kinectom - Ak sa doma nezhodnete na čase strávenom športovaním pred TV obrazovkou, oslovte svojich kamarátov online a naplánujte spoločne turnaj cez Xbox LIVE na neskôr.

KinectShare.com - prihláste sa na KinectShare.com a sťahujte fotografie a videá, ktoré ste ziskali pri hraní, pošlite ich rodine alebo svojim kamarátom napríklad na vašej stenu na Facebooku

Jágr, Sáblíková alebo Šebrle? - Predsa Ja! Áno, len ja som skutočná športová hviezda a mám davy svojich fanúšikov, ktorí mi fandia. Pozrite sa na moje výsledky a osobné rekordy!

Vstúpte do Xbox LIVE - Najväčší športový štadión na svete, kde vaše výsledky uvidia každý váš fanúšik aj súper. Milióny ľudí ... Súperte s Hirota Mijamoto alebo s Johnom z Utahu, alebo Chi-Lin Sui z Číny. Vyzvite všetkých!

VěkUSK0
Typ hryBasket, Box, Exkluzivní, Fotbal, Golf, Kinect, Letné športy, Pohybová, Tenis, Zimné športy
VýrobceMicrosoft
Datum vydání18.09.2012
Offline multiplayerCo-op, PvP, Shared-screen
Online multiplayer1-4 hráči
Záruka24 mesiacov
Popis
/*