Xbox 360 FIFA Street 3
Akcia
Výpredaj
Renovované
Xbox 360 FIFA Street 3
Xbox 360 FIFA Street 3
Xbox 360 FIFA Street 3
Xbox 360 FIFA Street 3
Xbox 360 FIFA Street 3

Xbox 360 FIFA Street 3

5,49 EUR
Posledný kus skladom!
Doprava
Parametre
Osobne v Plzni:dnesPo celej SR:v pondelok

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód002460VýrobcaEAZáruka24 mesiacov
Stav: Renovované
vynovené Naše hry sú odborne vyčistené, otestované a na nerozoznanie od nových. Kliknutím sem zistíte viac.

Hra na Xbox 360

Jazyk hry: Angličtina

vyskúšané Check_mark otestované Check_mark


Futbalové superhviezdy z celého sveta v štylizovanej podobe akčných hrdinov tejto špičkovej futbalovej arkády. Spoločne s niektorými z najlepších profesionálnych futbalistov vyrazte do ulíc a vyskúšajte si štýl a náboj pouličné futbale. V autentickom tréningovom drese predvediete svoj vlastný charakteristický štýl hry a jedinečné zručnosti. Či už ste vo vašom tíme špecialistom na silovú hru, tvorivú rozohrávku, parádičky alebo tvrdé obranné zákroky, stanete sa perfektným hráčom tohto druhu futbalu.

Pomocou citlivého a intuitívneho systému ovládania sa rovno ujmete kontroly nad svojimi hrdinami. Jednoduchou konfiguráciou tlačidiel a analógové páčky môžete robiť plynulé kľučky a triky, pričom sa vám ponúkajú stovky rôznych spôsobov a variantov. Naplňte zbrusu nový Game Breaker energiou pre predvedenie maximá svojich schopností a dajte im voľný priechod ako doteraz nikdy predtým. Hladko obchádzajte obranca, narážejte si loptu o steny a dávajte úžasné góly z voleja napriek zákonom gravitácie.

Od predmestských ihrísk Južnej Ameriky, cez strechy budov v Ázii až po európskej ulice budú vaši hráči predvádzať báječné výkony na pozadí skvelého výberu hudby, ktorá zapadá do všetkých herných lokácií, ožívající a pulzujúcich s každým presne načasovaným obranným zákrokom, dych vyrážajúcim trikom a nechytateľnou strelou na bránku. Vydajte sa svojimi futbalovými hrdinami do ulíc a zažite revolúciu v pouličné futbale.

VěkUSK0
Jazyk hryAngličtina, Němčina
Typ hryDetská, Fotbal, Športová
VýrobceEA
Datum vydání19.02.2008
Offline multiplayerPvP, Shared-screen
Online multiplayer1-8 hráčů
Záruka24 mesiacov
Popis
/*