Xbox 360 Dead Space (CZ)
Akcia
Renovované
Xbox 360 Dead Space (CZ)
Xbox 360 Dead Space (CZ)
Xbox 360 Dead Space (CZ)
Xbox 360 Dead Space (CZ)
Xbox 360 Dead Space (CZ)

Xbox 360 Dead Space (CZ)

23,99 EUR
Skladom 3 ks
Doprava
Parametre
Osobne v Plzni:dnesPo celej SR:v utorok

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód002113VýrobcaEAZáruka24 mesiacov
Stav: Renovované
vynovené Naše hry sú odborne vyčistené, otestované a na nerozoznanie od nových. Kliknutím sem zistíte viac.

Hra na Xbox 360

Jazyk hry: Čeština

vyskúšané Check_mark otestované Check_markKeď sa gigantický ťažobnú loď USG Ishimura dostane do kontaktu so záhadným mimozemským artefaktom vo vzdialenom hviezdnom systéme, záhadne preruší svoj kontakt so Zemou. Na opravu komunikačných systémov Ishimury je vyslaný inžinier Isaac Clarke, ale po vstupe na palubu sa ocitne v skutočnej nočnej more - celá loď, jej posádka je nevýslovne zmasakrovaná, tvoria jednu obrovskú krvavú kúpeľ a všetko je zamorené mimozemským zlom.

Clarkeová opravárenská misia sa stane nielen bojom o jeho vlastný holý život, ale aj o vrátenie artefaktu späť do hlbín planéty ... za každú cenu.

Strategické trhanie na kusy - Počas klestění cesty hordami mimozemských beštií odtínejte ich končatiny mocnými zbraňami.

Nájdite spôsoby, ako efektívne eliminovať útočiace nepriateľov, inak sa ich prúd nezastaví. Keď vám začne dochádzať munícia, použite telekinetiku k uchopeniu objektov - dokonca i rúk a nôh protivníkov - vystreľte ich na všetko, čo vám stojí v ceste. Teror vo vzdialených končinách vesmíre - Interaktívny hororový zážitok, pri ktorom tuhne krv v žilách, vyniká špičkovým výtvarným spracovaním, grafikou a efekty, paniku vzbudzujúce audio systém a neskutočne desivou atmosférou smrti a zúfalstva.

Skutočný stav beztiaže - Bojujte s krvilačnými nepriateľmi a riešte obtiažne logické úlohy v bezkonkurenčným prostredí beztiažového stavu, v ktorom znovu ožíva žáner hororu boja o prežitie. Odhaľte hroznú pravdu - Zastavte nápor mimozemšťanov odhalením desivé záhady a objavte tragický príbehu pádu Ishimury v posledných zúfalých zápisoch palubného denníka, zhotovených hrozne premenenú posádkou. Hra je v češtine.

VěkUSK18
Jazyk hryČeština
Typ hryHoror, Sci-Fi, Stealth akcia
VýrobceEA
Datum vydání14.10.2008
Online multiplayerNe
Záruka24 mesiacov
Popis
/*