Xbox 360 Dead Island
Renovované
Xbox 360 Dead Island
Xbox 360 Dead Island
Xbox 360 Dead Island
Xbox 360 Dead Island
Xbox 360 Dead Island

Xbox 360 Dead Island

11,99 EUR
Posledný kus skladom!
Doprava
Parametre
Po celej SR:v pondelok

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód002108VýrobcaTechlandZáruka24 mesiacov
Stav: Renovované
vynovené Naše hry sú odborne vyčistené, otestované a na nerozoznanie od nových. Kliknutím sem zistíte viac.

Hra na Xbox 360

Jazyk hry: Angličtina

vyskúšané Check_mark otestované Check_mark


Dead Island je akčná hororová adventúra od spoločnosti Techland. Tvorcovia sa zamerali hlavne na realistické poňatie hororu a výzvu, ktorú hra vďaka tomu predstavuje. Prežitie na ostrove zamoreného zombíkov, s dôrazom na boj z blízka, to nebude nijako jednoduchá záležitosť.

Fiktívny ostrov Bano leží kúsoček od popřeží prímorského štátu Papua-Nová Guinea. Vyhlásený raj. Miesto nedotknutej civilizáciou - malý kúsok neba na zemi. Cestovné kancelárie ponúka lukratívne pobyty v malebnom tropickom podnebí a letoviská tak praskajú vo švíkoch. Zaujímavá dovolenka, hovoríte si? Tak o tom si nechajte zdať. Niečo sa totiž škaredo nepodarilo. Teror. Násilia. Šialenstvo. Zmätok. Potoky krvi. Raj hore nohami. Tropický ostrov sa po podivnom rozmachu epidémie ponoril do tmy. Z malého kúsku neba na zemi sa stal veľký kus totálneho chaosu uprostred oceánu. Jedinou šancou hráča v tomto svete, kde dostáva smrť nový rozmer, je bojovať o holý život a nájsť spôsob, ako z ostrova preč.

Realistický bojový systém zabezpečí, že každý súboj pre vás bude jedinečným zážitkom. Ako zbraň bude možné použiť čokoľvek - od koreňa kokosové palmy až po motorovú pílu. Hra tiež obsahuje RPG prvky, takže vaše dôležité rozhodnutia ovplyvní všetko okolo vás. V boji budete využívať rôzne správanie súperov a herného fyzikálneho modelu. Ďalšou zaujímavosťou sú modifikovateľné zbrane.

VěkUSK18+
Jazyk hryAngličtina, Němčina, Polština
Typ hryFPS - z prvej osoby, Horor, Post-apokalyptická, Stealth akcia, Zombie
VýrobceTechland
Datum vydání06.09.2011
Online multiplayer1-4 hráči
Záruka24 mesiacov
Popis
/*